Halloween Cash Pots
Release 15 dni temu
Halloween Cash Pots Screenshot
15 dni temu

Halloween Cash Pots

O Halloween Cash Pots

Wygraj duże pieniądze zbierając symbole Cash Pot i Cash Collector w slocie online Halloween Cash Pots Inspired Gaming i ciesz się Bonusem Cash Collector prowadzącym do statycznego jackpota w wysokości 4166x stawka. Dowiedz się więcej o tej 5-bębnowej, 3-rzędowej grze z 10 liniami płatniczymi w recenzji Halloween Cash Pots.

Halloween Cash Pots Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Przed rozpoczęciem przygody, gracze muszą wybrać stawki i zmienić z domyślnego zakładu 1 monety na wartości od 0,10 do 60 monet na rękę, w zależności od strategii zakładów.

Wybór ma również wpływ na tabelę wygranych, ponieważ tylko na najwyższym poziomie zakładów można wygrać Halloween Cash Pots Dużą wygraną w wysokości 12.000 monet. Stanie się tak, gdy na aktywnej linii płatniczej, umieszczonej od lewej strony, pojawi się pakiet 5 Puli Gotówkowych. Zarobisz też coś na parę - do 30 monet na pokrycie podstawowych wydatków.

W innych przypadkach objętych samouczkiem Halloween Cash Pots, Duchy, Pająki i Koty mają wyższą ocenę wypłaty niż niżej płatne symbole królewskie od Waletów do Asów. W pierwszym przypadku płaci się maksymalnie 6.000 monet, w drugim - maksymalnie 600.

Ikony puli są symbolami puli gotówkowej i będą płacić mieszane w dowolnej kolejności. Będą one również zamieniać się w złoto, gdy pierwsza ikona kolektora gotówki pojawi się w dowolnym miejscu w widoku podczas trybu Bonusowego Halloween Cash Pots.

Po rozpoczęciu programu Cash Collector Bonus, wszystkie pozycje bez puli gotówkowej będą oddychać do 5 razy. Kiedy respiny będą rywalizować, wszystkie wina liniowe zostaną wypłacone. Ponadto, wartość wyświetlana w widoku wszystkich doniczek jest przyznawana dla każdej ikony Dynia na zestawie kołowrotków.

Nagrody wyświetlane na Puli Gotówkowej są wielokrotnością stawki graczy, ale w grze darmowej Halloween Cash Pots, będą one produkować tylko niektóre monety demo. Jednak zawsze możesz z nich skorzystać, aby dowiedzieć się, jak wygrać przed rozpoczęciem gry na prawdziwe pieniądze.

Fakty o grze

data wydania 05-10-2022
Linie wypłat 10
Zmienność
wysoki
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 12,000
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Generalnie, gracze mogą korzystać z partii do 5 Halloween Cash Pots Free Spins podczas trybu bonusowego. Innym sposobem na otrzymanie zapłaty jest skorzystanie z opcji „Spin Chance”, która jest automatycznie uruchamiana, gdy Twój bankroll spadnie poniżej aktualnej ceny zapłaty, ale nadal więcej niż zero. Pozwala to na postawienie pozostałego kredytu w próbie wygrania dodatkowego spinu przy aktualnym zakładzie. Miejmy tylko nadzieję, że wskaźnik zatrzyma się na zielonym segmencie i pominie jego czerwony odpowiednik. Tytuły, takie jak All Star Knockout Ultra Gamble, dają Ci szansę na więcej darmowych obrotów, ale ta oferta jest naprawdę wyjątkowa.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Graj online na stronach Inspired Gaming za pomocą przeglądarki mobilnej. Nie trzeba pobierać aplikacji iPhone ani pliku Android .apk dla gry Halloween Cash Pots, w którą można grać dla zabawy.

Jaki jest współczynnik RTP z Halloween Cash Pots?

Recencja Halloween Cash Pots pozostaje zbliżona do zatwierdzonego współczynnika RTP 96,50%, gdzie oficjalne informacje wskazują na wysoką zmienność.

Końcowe pomysły na temat Halloween Cash Pots

Połączenie ciekawej koncepcji i ładnej wizualizacji to najmocniejsze strony slotu Halloween Cash Pots, ponieważ pula nagród nie jest duża. Ogólnie rzecz biorąc, gra jest polecana dla mniej wymagających klientów.

Kolejne nowe wydania Inspired
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier