Jin Chan Cash
Release 29-09-2022
Jin Chan Cash Screenshot
29-09-2022

Jin Chan Cash

O Jin Chan Cash

Jin Chan, inaczej znany jako żaba pieniądza, to w Chinach szczęśliwy urok, który pojawia się wokół pełni księżyca, aby przynieść szczęście. Od programistów Inspired Gaming, slot online Jin Chan Cash jest nowym slotem o tematyce azjatyckiej, który pozwala graczom zebrać trochę tego szczęścia dla siebie. Dowiedz się wszystkich szczegółów w naszej recenzji o slocie Jin Chan Cash.

Jin Chan Cash Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Gniazdo wideo Jin Chan Cash jest ustawione w typowych pięciu rolkach i trzech rzędach z dziesięcioma liniami płatniczymi. Konstrukcja jest klasyczna, a rozgrywka jest również bardzo prosta. Musisz tylko dopasować trzy lub więcej symboli w jednej z linii wypłat, aby wygrać.
Zanim sprawdzisz swoje szczęście, będziesz chciał wybrać zakład na jeden obrót. W tej grze możesz wybierać spośród opcji zakładów od 0,10 € do 60 €, a maksymalny jackpot wynosi 4.166x stawka. Po wybraniu zakładu, naciśnij przycisk „play” lub wybierz opcję „autoplay”, aby rozpocząć grę.
W sumie jest dwanaście symboli, na które możesz zwrócić uwagę podczas obracania bębnów. Symbole niskich wygranych składają się z królewskich kart A-J, a w dalszej części tabeli wygranych znajdują się różne chińskie przedmioty. Są tam latarnie, uroki szczęścia, monety szczęścia i trzy wysoko płatne smoki. Na górze stołu wypłat znajduje się logo gry, które przyznaje dużą wygraną za linię pięciu.
Nie ma żadnych darmowych spinów Jin Chan Cash do zebrania w tym slocie, ale jest ekscytująca funkcja bonusowa, która zapewni Ci duże potencjalne wygrane. Główna funkcja bonusowa Jin Chan Cash jest znana jako runda oddechów kolektora gotówki. Jeśli wylądujesz co najmniej sześć złotych monet w dowolnym miejscu na bębnie oraz żabę zbierającą gotówkę na ostatnim bębnie, odblokujesz tę rundę bonusową.
Złote monety i żaba zbierająca gotówkę zostaną zablokowane na bębnach, podczas gdy pozostałe pozycje na bębnach obracają się pięć razy. Każda złota moneta przyzna graczowi nagrodę w wysokości od 1x do 50x jego stawki, a każda nowa moneta, która wyląduje na bębnach, będzie również trzymać się na bębnach.
Końcówka żyłek, wszystkie wartości monet są sumowane i mnożone przez ilość wylądowanych żabek kolekcjonerów gotówki.

Fakty o grze

data wydania 29-09-2022
Linie wypłat 10
Zmienność
Brak wyboru
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 249,960
Darmowe obroty no

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Nie ma żadnych darmowych spinów ani wildów, ale gra Jin Chan Cash zawiera rundę oddechów kolektora gotówki, która może odblokować kilka dużych wygranych.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Nie, slot Jin Chan Cash został zoptymalizowany pod kątem mobilnej gry i można się nim cieszyć na wielu różnych urządzeniach.

Jaki jest współczynnik RTP z Jin Chan Cash?

Gra ma wskaźnik RTP na poziomie 95,89%.

Końcowe pomysły na temat Jin Chan Cash

Jin Chan Cash może nie jest to gra, którą wszyscy będą się cieszyć z jej dość przestarzałym wyglądem i prostą rozgrywką, ale jest jeszcze sporo zabawy. Jeśli lubisz sloty o tematyce azjatyckiej lub jesteś wielkim fanem tego klasycznego stylu jednorękiego bandyty, prawdopodobnie będziesz się bardzo cieszyć Jin Chan Cash, a w ofercie jest kilka przyzwoitych nagród. Wypróbuj darmowe demo, aby zapoznać się z grą i samemu zdecydować, czy chcesz grać.

Kolejne nowe wydania Inspired
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier