Golden Genie and the Walking Wilds
Release 23-06-2023
Golden Genie and the Walking Wilds Screenshot
23-06-2023

Golden Genie and the Walking Wilds

O Golden Genie and the Walking Wilds

Golden Genie and the Walking Wilds slot online to najnowsze wydanie od deweloperów Nolimit City. Zabierając graczy w podróż na piaski bliskowschodniej pustyni, gra oferuje mnóstwo ekscytujących funkcji bonusowych. Wszystkie szczegóły możesz znaleźć w naszej recenzji Golden Genie and the Walking Wilds slotu.

Golden Genie and the Walking Wilds Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Gra Golden Genie and the Walking Wilds jest ustawiona na pięciu bębnach i trzech rzędach, całkiem standardowy format. Dostępnych jest dwadzieścia linii wypłat, aby dopasować symbole w poprzek i, miejmy nadzieję, uzyskać dużą wygraną. Zanim zaczniesz, wybierz swoją stawkę. Dostępne są opcje od 0,20 € do 100 €.

Aby wygrać, musisz dopasować co najmniej trzy pasujące symbole od lewej do prawej strony na jednej z linii wypłat. Symbole obejmują królewskie karty A-10 i wyższe symbole płatnicze. Symbole premium składają się z lamparta, kobry, lampy Dżina, Aladdina i Księżniczki. Księżniczka jest najlepiej płatnym symbolem w grze, dając graczom 25x stawkę za pięć sztuk.

Ostatnim symbolem w grze jest Dżin, główny symbol bonusowy Golden Genie and the Walking Wilds. Ten symbol działa zarówno jako joker, jak i scatter. Jeśli wylądujesz Dżina w dowolnym miejscu na linii płatniczej, zastąpi on inne symbole płatnicze, pomagając w tworzeniu wygranych.

Dżin odblokuje darmowe obroty Golden Genie and the Walking Wilds, jeśli masz szczęście, że wylądowałeś trzy lub więcej na jednym obrocie. Ta runda bonusowa nie daje ustalonej liczby obrotów, lecz będzie trwała do momentu, gdy na bębnach nie będzie widoczny żaden Dżin. Mnożnik wygranej zwiększa się dla każdego spinu.

Inne bonusowe funkcje to Dżin Lampy ułożone w stosy i Dżin Życzenia. Ułożone w stosy jokery mogą być aktywowane losowo w dowolnym momencie i wypełnią całą drugą i trzecią rolkę jokerami. Te jokery będą wypłacane w obie strony, co daje duży potencjał na dużą wygraną. Genie Wishes aktywuje się, gdy Aladyn wyląduje na lewo od symbolu lampy. Wszystkie symbole Aladdyna i lampy stają się wtedy jokerami i stosuje się losowy multiplikator wygranej.

Fakty o grze

data wydania 23-06-2023
Linie wypłat 20
Zmienność
wysoki
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 9,583
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Golden Genie and the Walking Wilds obejmuje darmowe obroty, bonusy mnożnikowe, dzikie kołowrotki i transformowanie dzikich zwierząt.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Firma Nolimit City opracowała gniazdo wideo Golden Genie and the Walking Wilds do odtwarzania na wszystkich urządzeniach.

Jaki jest współczynnik RTP z Golden Genie and the Walking Wilds?

Gra ma wskaźnik RTP na poziomie 96,03%. Zmienność jest oceniana na wysoką.

Końcowe pomysły na temat Golden Genie and the Walking Wilds

Nolimit Gaming zdołał wcisnąć do gry mnóstwo różnych funkcji bonusowych, co sprawia, że gra jest bardzo przyjemna. Wszechstronność jest wysoka, ale kiedy zwycięstwa lądują, są one zazwyczaj bardzo duże. Maksymalny jackpot to 9,538x Twoja stawka do wygrania, a gracze mogą wylądować kilka dużych nagród w różnych oferowanych trybach bonusowych. Jeśli chcesz wypróbować tę grę, już dziś możesz grać za darmo. Dostępne jest darmowe demo, w którym możesz przetestować grę Golden Genie i Waking Wilds i zdecydować, czy chcesz grać na prawdziwe pieniądze.

Kolejne nowe wydania Nolimit City
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier