Ali Baba´s Luck
Release 09-07-2023
Ali Baba´s Luck Screenshot
09-07-2023

Ali Baba´s Luck

O Ali Baba´s Luck

Slot online Ali Baba's Luck to zupełnie nowe wydanie od twórców Red Tiger Gaming. Gra toczy się w świecie arabskim, gdzie odkryjesz Księżniczkę, biżuterię i nieopisane bogactwo. Jest to gra bardzo zmienna, więc potencjał wygranej jest duży. Wszystkie szczegóły możesz znaleźć w naszej recenzji na temat szczęścia Ali Baby.

Ali Baba´s Luck Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Gra Ali Baba’s Luck to pięciobębnowy, trzyrzędowy slot z zaledwie dziesięcioma liniami płatniczymi. To standardowa gra i nie ma nic skomplikowanego do zapamiętania. Zanim zaczniesz obracać, wybierz zakład z różnych opcji. Opcje zakładów wahają się od 0,20 € do 20 €.

Kiedy zaczniesz się obracać, będziesz próbował dopasować trzy lub więcej symboli na jednej linii wypłat od lewej do prawej. Symbole składają się z królików kart od A-10 na dole tabeli wypłat. Istnieją również symbole premium w postaci pierścionka, złotej puli, Księżniczki i samego Ali Baby. Ali Baba wypłaca najwięcej ze wszystkich symboli, a pięć z nich daje graczom dużą wygraną w wysokości 500x ich stawki.

W slocie video Luck Ali Baby nie ma dzikich zwierząt, ale gra nie jest pozbawiona bonusowych funkcji. Głównym bonusem do gry w Alia Babie jest rozwijający się symbol szczęścia. Każda wygrana wylądowana w grze podstawowej powoduje, że te zwycięskie symbole zamieniają się w złoto i są podświetlone nad bębnami.

Przy następnym obrocie, jeśli trzy lub więcej z tego pasującego do siebie symbolu wylądują, rozwiną się one tak, aby objąć cały kołowrotek. Rozbudowane kołowrotki płacą w każdej pozycji, więc nie muszą przylegać do lądu, aby wygrać. Oprócz tej funkcji, slot zawiera również rozrzutniki, które odblokowują darmowe obroty Ali Baby Luck.

Rozrzutniki mają postać skrzynek ze skarbami i wylądowanie trzech w dowolnym miejscu na kołowrotkach odblokuje tę rundę bonusową. Gracze będą kręcić kołem i otrzymają od czterech do szesnastu darmowych obrotów w zależności od tego, gdzie wyląduje. Lądowanie dodatkowych scatter’ów da dużą liczbę potencjalnych darmowych obrotów. Złote symbole w tym trybie zostaną zablokowane, powodując dużą liczbę wygranych.

Fakty o grze

data wydania 09-07-2023
Linie wypłat 10
Zmienność
wysoki
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 5,362
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Szczęście Ali Baby posiada rozproszone i rozszerzające się symbole. Scatterters odblokowują darmowe obroty, a rozszerzające się symbole są dostępne zarówno w rundzie bonusowej, jak i w grze podstawowej.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Nie ma żadnych problemów z odtwarzaniem „Szczęścia Ali Baby” na urządzeniach przenośnych. Gra została zoptymalizowana do gry na urządzeniach przenośnych i tabletkach.

Jaki jest czynnik RTP w Szczęściu Ali Baby?

Szczęście Ali Baby ma wskaźnik RTP na poziomie 96,89%. Zmienność jest oceniana jako wysoka.

Końcowe pomysły na temat Ali Baba´s Luck

Ali Baba’s Luck bierze kilka starych formatów i stylów rozgrywki i podnosi lotność tak wysoko, jak to tylko możliwe. Istnieje kilka ogromnych wypłat dostępnych tutaj. Najwyżej wypłacający symbol płaci 500x twoją stawkę, a gra ma maksymalny jackpot 5000x twoją stawkę. Jeśli lubisz sloty z dużą zmiennością, jest wiele do zrobienia, a gra również wygląda fantastycznie. Wypróbuj Ali Baaba’s Luck już dziś, grając w darmowe demo. Możesz grać za darmo i sam zdecydować, czy chcesz grać na prawdziwe pieniądze, czy nie.

Kolejne nowe wydania Red Tiger Gaming
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier