Majestic Megaways
Release 30-03-2020
Majestic Megaways Screenshot
30-03-2020

Majestic Megaways

O Majestic Megaways

Wyposażony w kaskadowe symbole i tajemniczy symbol, slot wideo Majestic Megaways jest 6-bębnową, 7-rzędową grą z linią płatniczą 117649 wyprodukowaną przez iSoftBet. Gracze skorzystają z Free Spins z Unlimited Multiplier i, miejmy nadzieję, zgarną statyczny jackpot w wysokości 1.000 monet, jeśli ich ręka zostanie wzbogacona o wskazówki zebrane w recenzji slotu Majestic Megaways.

Majestic Megaways Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Dużo rozmawialiśmy o potężnej mechanice Megawaya, więc pokrótce przedstawimy wam podstawy. Istnieje 6 bębnów i każdy z nich może pomieścić do 7 symboli, co zwiększa liczbę sposobów na wygraną do możliwego maksimum 117.649, jak w zasilanym jackpotem slocie Mighty Griffin Megaways.

Ponadto, zwycięzcy wyzwalają kaskady, co oznacza, że można tworzyć wiele zwycięskich kombinacji w jednym rozdaniu. Symbole kaskadowe drastycznie zwiększają Twoje szanse nie tylko na otrzymanie zapłaty i pokrycie podstawowych wydatków, ale także na zdobycie Majestic Megaways Dużej Wygranej.

Aby aktywować tabelę wygranych i cieszyć się znacznie lepszym wyglądem na sawannie, gracze muszą zebrać 3 lub więcej tego samego rodzaju symboli. Oczywiście, ikony tematyczne mają wyższą ocenę wypłaty, więc Lew płaci do 1.000 monet za 6 symboli tego samego rodzaju.

Zastępując wszystkie ikony płatności, Wilds pojawia się tylko na poziomym Top Trackerze. Nie można ich mieszać z Rozproszeniem, ale nikt nie powiedział, że Tajemnicze Symbole nie mogą zamienić się w Dzikie, ponieważ są one w stanie przekształcić się w ten sam symbol.

Zarówno gry cashowe, jak i darmowa gra Majestic Megaways Free Play pozwalają na dużą różnorodność kombinacji zakładów, gdzie ta ostatnia postrzega Twoje zakłady jako kredyty demo i pozwala na wykorzystanie ich i nauczenie się jak wygrać. W każdym razie, można zainwestować od 0,20 do 20 monet w nominałach od 0,01 do 1.

Twoja strategia zakładów ma tak wiele wspólnego z zakładem Majestic. Jest to funkcja bonusu Majestic Megaways uruchamiana bezpośrednio z dania głównego i kosztuje 75x całkowity zakład. Po aktywacji, z pewnością przeniesie Cię ona w tryb dodatkowych obrotów.

Fakty o grze

data wydania 30-03-2020
Linie wypłat 117649
Zmienność
wysoki
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 1,000
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Z 4 Scatterami umieszczonymi w dowolnym miejscu w widoku, wyzwolisz początkową partię 12 Majestic Megaways Free Spins. Aby osiągnąć maksymalną możliwą liczbę 27 dodatkowych spinów, spróbuj złapać dodatkowe Scattersy wiedząc, że każdy z nich jest wart 5 dodatkowych spinów. W tej funkcji aktywny jest również Unlimited Win Multiplier. Począwszy od 1x, multiplikator wzrasta o 1x po każdej wygranej kombinacji.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Graj online na stronach iSoftBet za pomocą przeglądarki mobilnej. Nie ma potrzeby pobierania aplikacji iPhone lub pliku Android .apk dla gry Majestic Megaways, w którą można grać dla zabawy w trybie demo lub na prawdziwe pieniądze.

Jaki jest współczynnik RTP z Majestic Megaways?

Recension for Majestic Megaways slot approved the default RTP factor of 96.97%, where the official info implies a high volatility title.

Końcowe pomysły na temat Majestic Megaways

Położona w pięknej scenerii zachodzącego słońca na terytorium afrykańskiej dzikiej przyrody, jest to gra polecana zarówno nowicjuszom, jak i graczom na wysokich obrotach. Z pewnością samouczek Majestic Megaways nie zmieni cię w playboyowskiego milionera, ale pomoże ci wykonać ogromny skok w kierunku lepszej przyszłości.

Kolejne nowe wydania iSoftBet
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier

Pokaż wszystkie nowe gry