Multifly!
Release 24-03-2023
Multifly! Screenshot
24-03-2023

Multifly!

O Multifly!

Bogato kolorowe i ułożone w stosy z dzikimi zwierzętami, gniazdo wideo Multifly! jest maszyną o tematyce afrykańskiej, w której Yggdrasil umieścił wszystko na całkiem konwencjonalnej konfiguracji z 5 bębnami, 3 rzędami i 243 liniami płatniczymi. Niemniej jednak, jest to dostawca, który daje więcej niż się spodziewasz, więc gracze tutaj skorzystają z Dropdown Wins, Reel Multipliers, Wilds, Scatters i Free Spins goniąc za maksymalną wypłatą 10.000x Twojej stawki. Dowiedz się więcej w przeglądzie gniazd Multifly!.

Multifly! Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Bez względu na rząd, w którym mieszkają, 3 lub więcej zapałek pojawiających się kolejno od lewej strony aktywuje tabelę wygranych. Co więcej, funkcja „Dropdown Wins” zasilana kaskadowo usuwa wszystkich zwycięzców, umożliwiając upadek nowych symboli i wypełniając lukę.

W ramach jednego rozdania możesz stworzyć wiele zwycięskich kombinacji, a nawet od czasu do czasu zdobyć Dzika. To nie tylko pomoże ci otrzymać zapłatę, zastępując wszystkie płatne symbole, ale również uruchomi jedną z wielu funkcji bonusu Multifly!.

Za każdym razem, gdy Dziki ląduje na zestawie kołowrotków, aktywujesz funkcję multiplikatora kołowrotków, gdzie każdy kołowrotek ma swój własny multiplikator. Początkowo wszystkie są wyceniane na 1x, ale nowy Dziki z założonym mnożnikiem zwiększa licznik o 1x.

Dzięki powyższej funkcji iteracji kaskadowych wygranych, multiplikatory te mogą być rozłożone na kilku bębnach. Jeden po drugim, bębny z wygrywającymi symbolami zamienią je w multiplikatory i pomogą zdobyć Multifly! Dużą wygraną. Z każdym świeżym obrotem, wartość powraca do 1x.

Jeśli nie jesteś pewien, jak wygrać, zawsze możesz odnieść się do Multifly! Free Play i przypisać wszystkie monety demo do danego celu. Podobnie jak w grze cashowej, system akceptuje zakłady od 0,10 do 75,00 monet na obrót, dzięki czemu możesz stale pracować nad swoją strategią zakładów.

Fakty o grze

data wydania 24-03-2023
Linie wypłat 243
Zmienność
wysoki
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 788,445
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Spróbuj znaleźć 3 Scattersy wylądowały jednocześnie na kołowrotkach 2, 3 i 4, aby cieszyć się 10 Multifly! Free Spins. Będziesz doświadczać tego samego zestawu zasad, co opisany powyżej, ale jest haczyk na twoją korzyść. Podczas tej funkcji Multiplikator kołowrotków nie jest resetowany, dopóki wszystko się nie skończy.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Graj online za pomocą przeglądarki komórkowej. Nie ma potrzeby pobierania aplikacji iPhone ani pliku Android .apk dla gry Multifly!. Strony zasilane Yggdrasil zawsze pozwalają na grę dla zabawy lub na prawdziwe pieniądze.

Jaki jest współczynnik RTP z Multifly!?

Recension for the Multifly! slot remains close to the default RTP factor of 96.30%, where the official info indicates a high volatility title with a low hit rate of 17%.

Końcowe pomysły na temat Multifly!

Z maksymalną wypłatą 788.445 prawdziwych monet obliczoną w odpowiedniej walucie, jest to całkiem satysfakcjonująca gra polecana zarówno nowicjuszom jak i bardziej doświadczonym graczom. Jak można było zobaczyć w tutorialu Multifly!, istnieje mieszanka tradycyjnych gadżetów i rzeczy, które dostawca wprowadził niedawno, aby zbudować i utrzymać swoją już sporą bazę fanów.

Kolejne nowe wydania Yggdrasil
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier