Tomb of Mirrors
Release 27-02-2020
Tomb of Mirrors Screenshot
27-02-2020

Tomb of Mirrors

O Tomb of Mirrors

Szukając ukrytego skarbca, nasz piękny, nieustraszony odkrywca Lara Croft, odkrył wieczny dom faraona. W ten sposób slot wideo Tomb of Mirrors firmy Leander Games zaczyna zabierać Cię do podziemnego skarbca wypełnionego złotem, Rozszerzających się Wilków i Mnożących Wilków. Mogą one również pojawić się w stosie i dowiesz się jak je wygrać po przeczytaniu recenzji slotu Tomb of Mirrors.

Tomb of Mirrors Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Jeśli chodzi o rozgrywkę, to jest to klasyczny automat z 5 bębnami, 3 rzędami i 25 stałymi liniami płatniczymi, tak jak wszystkie inne gry montowane w starożytnym Egipcie - w niszy o tematyce antycznej. Z 3 lub więcej symbolami tego samego rodzaju, aktywujesz tabelę płac i otrzymujesz odpowiednią wypłatę.

Jeśli chodzi o symbole, to jest to zbiór tradycyjnych ikon, takich jak skarabeusze, orby, atłasy i święte zwierzęta, które mają wyższą wypłatę niż karty do gry 10s, walety, królowe, królowie i asy. Naturalnie, te wyżej ocenione mogą doprowadzić cię szybciej do Tomb of Mirrors Dużej wygranej.

Dodatkowo, istnieje ustawienie ikon bonusu Tomb of Mirrors i ich pełny potencjał jest odblokowywany po wejściu do Sali Skarbów w sposób opisany poniżej.

Gra podstawowa polega na tym, że można skorzystać z Expanding Wilds - Wilds, które lądują w losowo wybranej lokalizacji na zestawie kołowrotków i ostatecznie pokrywają cały kołowrotek, aby stworzyć więcej zwycięzców.

Co więcej, zarówno gry pieniężne, jak i Tomb of Mirrors Free Play posiadają funkcję Multiplier Wilds - mówimy o ikonach Wild o wartości powiązanego z nimi multiplikatora. Gdy w wygrywającej kombinacji, Multipleier Wilds podniesie równowagę zgodnie z pokazaną wartością.

Fakty o grze

data wydania 27-02-2020
Linie wypłat 25
Zmienność
wysoki
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 1,000
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Znajdź 3 lub więcej Scatterters i wprowadź Free Spins Tomb of Mirrors. Spróbuj zlokalizować klucz światła podczas tej funkcji i przywrócić moc Mistycznego Lustra. Jak już wspomniano, wejdziesz do ukrytego Pokoju Skarbów i aktywujesz zarówno Dzikie Zwielokrotnione Zwielokrotnione, jak i Ulepszone Zwielokrotnione Zwielokrotnione, które mogą się przeciąć w każdej chwili. Co więcej, możliwe jest tworzenie pełnych stosów Multiplier Wilds i doświadczanie kolejnych zwycięzców w jednym rozdaniu.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Graj online na stronach Leander Games za pomocą przeglądarki mobilnej. Nie ma potrzeby pobierania aplikacji iPhone lub pliku Android .apk dla gry Tomb of Mirrors, w którą można grać dla zabawy lub na prawdziwe pieniądze.

Jaki jest współczynnik RTP z Tomb of Mirrors?

Rekomendacja dla slotu Tomb of Mirrors pozostaje zbliżona do domyślnego współczynnika RTP 95,95%, gdzie oficjalna informacja sugeruje wysoką zmienność tytułu z częstotliwością uderzenia 35%.

Końcowe pomysły na temat Tomb of Mirrors

Oświecające zwycięstwa, ukryte skarby, starożytne urządzenia - wszystkie połączone i mnożnikowe są szczytem tutorialu Tomb of Mirrors. Tak jak wszystkie inne gry osadzone w tej samej scenerii, ta co chwila płaci, ale dłuższa sesja gry to pewna gwarancja wyższej nagrody zdobytej na koniec. Jeśli chcesz spróbować czegoś nowego i cieszyć się mieszanką tradycji i nowości, spróbuj tego ciekawego tytułu.

Kolejne nowe wydania Leander Games
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier

Pokaż wszystkie nowe gry