Joker’s Jewels
Release 15-03-2018
Joker's Jewels Screenshot
15-03-2018

Joker’s Jewels

O Joker’s Jewels

Ten prosty w obsłudze slot wideo przywołuje wspomnienia klasycznych automatów do gry. Stworzona przez Pragmatic Play, gra Joker's Jewels daje Ci szansę na obracanie się i wygrywanie dużych nagród. To, czego jej brakuje w funkcjach bonusowych, rekompensuje w dużych wygranych. Dowiedz się więcej o tej grze w naszej pełnej recenzji automatów do gry Joker's Jewels. Wchodzimy w szczegóły na temat tego, jak gra działa i na co należy zwracać uwagę. Nie zapomnij, zawsze możesz wypróbować darmowe demo dla siebie.

Joker’s Jewels Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Chociaż jest to gra w klasycznym stylu, Joker’s Jewels online slot posiada pięć bębnów i trzy rzędy. Podobnie jak w przypadku automatów do gry w klasycznym stylu, tabela wypłat jest wyraźnie widoczna na górze ekranu. Aby wygrać w Joker’s Jewels, musisz dopasować trzy lub więcej symboli na jednej z pięciu linii wypłat. Wypłata z linii wypłat od lewej do prawej, a przed rozpoczęciem, będziesz musiał wybrać swój zakład.

Opcje zakładów mogą wynosić od zaledwie 0,05 euro za obrót do 25 euro. Tabela wypłat składa się z ośmiu różnych symboli, które zawierają różne cenne klejnoty i wyposażenie Jokera. Na górze tabeli znajduje się sam Joker, który jest najlepiej płatnym symbolem w grze. Jeśli uda Ci się wylądować pięć na jednej linii, otrzymasz dużą wygraną w wysokości 1000x swojej stawki.

Jako, że jest to klasyczna gra slotowa, Joker’s Jewels jest trochę lekki na bonusowe funkcje. W rzeczywistości, nie ma ich wcale. W grze znajduje się symbol bonusu Joker’s Jewels, ale w rzeczywistości nie odblokowuje on niczego. Symbol bonusu to tylko symbol płatności, który płaci maksymalnie 250x twoją stawkę. Jednakże, podczas gdy inne symbole muszą wylądować na linii zaczynającej się od lewej, bonus może być wypłacony na linii w dowolnym miejscu.

Ponieważ nie ma mnożników, darmowych obrotów ani żadnych innych bonusów, maksymalny jackpot jest osiągany poprzez wylądowanie pełnej siatki Jokerów. Dałoby to maksymalną wypłatę 5000x Twojej stawki, przy pięciu pełnych Jokerach.

Fakty o grze

data wydania 15-03-2018
Linie wypłat 5
Zmienność
wysoki
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 1,040
Darmowe obroty no

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Joker’s Jewels nie ma żadnych specjalnych cech. Gra jest bardzo prosta i łatwa do zagrania. Nie ma niestety żadnych darmowych obrotów Joker’s Jewel, które można by odblokować.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Gra Pragmatic Play opracowała grę, która będzie dostępna na wszystkich urządzeniach. Gra jest zbudowana w oparciu o HTML5, co oznacza, że możesz ją łatwo załadować na smartfony lub tablety i grać gdziekolwiek jesteś. Nie ma potrzeby pobierania dodatkowego oprogramowania, aby cieszyć się klejnotami Joker’s Jewels.

Jaki jest czynnik RTP w klejnotach Jokera?

Joker’s Jewels ma wskaźnik RTP na poziomie 96,5%. Gra ma średnio- i wysoko oceniany poziom zmienności.

Końcowe pomysły na temat Joker’s Jewels

Joker’s Jewels to bardzo podstawowa gra slotowa bez wielu funkcji i specjalnych bonusów. Mimo to jednak, gra nadal udaje się być przyzwoitą zabawą. Jest dobrze zaprojektowana z migającymi światłami i zabawnymi projektami symboli, które dodają wiele uroku do slotu. Co więcej, symbole dobrze się wypłacają, a jackpot gry jest na tyle duży, że wszystko jest interesujące.

Kolejne nowe wydania Pragmatic Play
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier

Pokaż wszystkie nowe gry