Rainbow Jackpots Power Lines
Release 28-02-2020
Rainbow Jackpots Power Lines Screenshot
28-02-2020

Rainbow Jackpots Power Lines

O Rainbow Jackpots Power Lines

Red Tiger Gaming, sequel Tęczowych Jackpotów 2017, wypolerował grę i dodał kilka nowych funkcji. W slocie online Rainbow Jackpots Power Lines, gracze będą mieli szansę obrócić się i wygrać kilka dużych nagród. Z maksymalnym jackpotem ponad 1000 razy większym niż Twoja stawka, oto nadzieja, że szczęście Irlandczyków jest z Tobą. Dowiedz się wszystkich szczegółów gry w naszej recenzji Rainbow Jackpots Power Lines slotów.

Rainbow Jackpots Power Lines Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Jeśli grałeś w oryginalną grę Rainbow Jackpots Power Lines, może ci się wydawać, że grasz tu o więcej tego samego. Chociaż slot utrzymuje ten sam motyw krasnoludka, są pewne duże różnice. Na początek, ta gra ma sześć bębnów zamiast pięciu. Zmiana rozmiarów symboli oznacza również, że rzędy zmieniają każdy spin, z dwóch do siedmiu rzędów dając od czterech do czterdziestu dziewięciu linii wypłat.

Symbole w slocie Rainbow Jackpots Power Lines są jednak dokładnie takie same jak w pierwszej grze. W dolnej części tabeli znajdują się symbole kart A-10, a następnie szczęśliwe symbole premium. Należą do nich kapelusz krasnala, złota podkowa i złota szamanka. Najlepiej płacą z nich szamanki, dając 8x swoją stawkę za linię szóstek.

Oprócz nich, istnieją również symbole bonusowe Rainbow Jackpot Power Lines. Należą do nich jokery, które oprócz zastępowania innych symboli, będą również wypłacane. Jokery są najwyżej opłacanym symbolem w grze, z sześcioma liniami, które dają dużą wygraną w wysokości 15x Twojej stawki.

Oprócz dzikich zwierząt, w grze znajdują się również rozsypiska, które występują w postaci garnuszka złota. Wylądowanie trzech z nich w dowolnym miejscu na bębnach odblokuje rundę darmowych obrotów Rainbow Jackpots Power Lines. Tutaj nie tylko dostaniesz darmowe obroty, ale jest duża szansa na wymianę symboli. Jest to funkcja bonusowa, która pojawia się również w grze podstawowej i powoduje, że niskopłatne symbole są zamieniane na wysokopłatne.

Na koniec, bonusowy symbol piwa. Jeśli trzy z nich pojawią się na bębnach podczas jednego obrotu, odblokujesz natychmiastową nagrodę w postaci stawki pomnożonej przez pewien mnożnik. Podczas gry podstawowej, krasnoludek może pojawić się losowo i użyć swoich specjalnych umiejętności, aby zwiększyć swoje szanse na wygraną. Należą do nich: zamiana symboli na większe oraz dodawanie wysokopłatnych symboli.

Fakty o grze

data wydania 28-02-2020
Linie wypłat 4
Zmienność
średni
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 1,225
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Rainbow Jackpots Power Lines zawiera dziki, darmowe obroty, piwne multiplikatory bonusów i mega symbole. Mega symbole mogą być od 2×2 do 6×6 i dają duże wygrane.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Nie, Red Tiger Gaming zapewnił, że slot online Rainbow Jackpots Power Lines jest dostępny na wszystkich urządzeniach.

Jaki jest współczynnik RTP z Rainbow Jackpots Power Lines?

Gra ma współczynnik RTP na poziomie 95,68%. Zmienność jest klasyfikowana jako średnia.

Końcowe pomysły na temat Rainbow Jackpots Power Lines

Jeśli grałeś i lubiłeś Rainbow Jackpoty, to ta gra będzie miała Ci wiele do zaoferowania. Jeśli jednak nie jesteś wielkim fanem gier leprechaun, to może to nie być dla Ciebie aż tak interesujące. Funkcje bonusowe są na pewno zabawne, a zmieniająca się liczba linii wypłat dodaje trochę emocji. Ogólnie rzecz biorąc, jest to przyzwoita gra, która nie wnosi nic wyjątkowego do gatunku. Wypróbuj darmową grę dla siebie, aby zdecydować, czy chcesz grać za prawdziwą gotówkę, czy nie.

Kolejne nowe wydania Red Tiger Gaming
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier

Pokaż wszystkie nowe gry