Wilhelm Tell
Release 17-04-2020
Wilhelm Tell Screenshot
17-04-2020

Wilhelm Tell

O Wilhelm Tell

W oparciu o folklorystyczną opowieść Wilhelm Tell, który stanął przed tyranicznym władcą, ta szczelina z Yggdrasil naprawdę trafia w cel. Slot wideo Wilhelm Tell jest bardzo zabawny i ma kilka ciekawych funkcji, które sprawiają, że grasz. Bez względu na to, czy jest to stos dzikich zwierząt, czy darmowe obroty, gra ma wiele do zaoferowania. Dowiedz się wszystkich szczegółów w naszej pełnej recenzji Wilhelm Tell slotów.

Wilhelm Tell Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Gra jest ustawiona na typowym pięciobębnowym, trzyrzędowym slocie z dwudziestoma liniami płatniczymi. Tło charakteryzuje się czarującą szwajcarską przyrodą i jest tylko jedną z genialnych cech tej gry. Zanim zaczniesz, wybierz, ile postawisz na każdy obrót. Opcje sięgają od 0,10 € aż do 50 €.

Kiedy już zaczniesz się kręcić, natkniesz się na różne symbole w grze. Na dole skali płac znajdują się cztery kombinezony kart, pik, trefl, kier i karo. Następnie są symbole premium z trzema różnymi znakami. Są to strażnik, Wilhelm Tell i tyran, Gessler. Gessler jest najwyżej płacącym symbolem w grze, a wylądowanie pięciu na linii wygra 7,5x twoją stawkę.

Oprócz standardowych symboli, symbole bonusowe Wilhelm Tell obejmują także jokery. Jokery w grze zajmują cały kołowrotek i wbijają się na miejsce, jeśli jest gwarantowana wygrana. Są reprezentowane przez syna Wilhelm Tell, z jabłkiem na głowie. Jokery te zastąpią inne płatne symbole, ale jeśli będziesz miał szczęście wylądować pięć na wszystkich bębnach naraz, wylądujesz w grze z wygraną 150x swoją stawkę.

Następnie w górę znajdują się symbole scatter, które odblokują darmowe obroty Wilhelm Tell, jeśli wylądujesz trzy w dowolnym miejscu na kołowrotkach na obrotach. Wylądowanie dwóch symboli Free Spins pozwoli Ci na zdobycie 2x Twojej stawki, ale pięć z nich da Ci jackpota 500x Twojej stawki.

Zanim rozpocznie się runda darmowych obrotów, będziesz mógł wybrać spośród trzech różnych opcji. Po pierwsze jest to opcja dziesięciu darmowych obrotów z 5-krotnym mnożnikiem. Następnie jest opcja pięciu darmowych obrotów z 10-krotnym mnożnikiem. Wreszcie, jako duży hazard, możesz wybrać tylko jeden darmowy obrót z ogromnym 50x mnożnikiem. To może odblokować maksymalny jackpot 7500x Twojej stawki, jeśli będziesz miał szczęście.

Fakty o grze

data wydania 17-04-2020
Linie wypłat 20
Zmienność
średni
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 376,000
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Wilhelm Tell slot online zawiera bonusy, w tym rozszerzone wilki, które wbijają się na miejsce. Możesz również odblokować darmowe obroty i wybrać jeden z trzech różnych multiplikatorów.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Nie, Yggdrasil jest zawsze pewien, że urządzenia mobilne są obsługiwane. Możesz korzystać z Wilhelm Tell z telefonów komórkowych, tabletów lub komputera.

Jaki jest współczynnik RTP z Wilhelm Tell?

Gra ma stosunkowo wysoki rating na poziomie 97%. Gra podstawowa ma średnią zmienność, ale możesz ją zwiększać lub zmniejszać podczas trybu Free Spins, w zależności od wyboru.

Końcowe pomysły na temat Wilhelm Tell

Wilhelm Tell przenosi graczy do rozdziału historii, z którym wielu z nich nie będzie zaznajomionych, co jest miłą odmianą, którą można zobaczyć w grze na jednorękiego bandytę. Gra ma wiele do zaoferowania, a wszystko od projektu, muzyki i funkcji bonusowych jest dobrze dopracowane i dobrze pasuje do gry. Uważamy, że gra jest dobrą zabawą, ale jeśli nie jesteś zdecydowany, możesz wypróbować darmowe demo.

Kolejne nowe wydania Yggdrasil
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier

Pokaż wszystkie nowe gry