Dr Frankenstein
Release 29-09-2022
Dr Frankenstein Screenshot
29-09-2022

Dr Frankenstein

O Dr Frankenstein

Wejdź do przerażającego laboratorium szalonego naukowca, grając w slot online Dr Frankenstein od deweloperów Ruby Play. Ta opowieść o klasycznym horrorze widzi, jak gracze kręcą kołowrotkami i próbują zabrać do domu maksymalny jackpot 5,400x swoją stawkę. Dowiedz się o wszystkich szczegółach gry, włączając w to funkcje bonusowe i więcej w naszej recenzji Dr Frankenstein dotyczącej slotów.

Dr Frankenstein Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Gra Dr Frankenstein jest rozgrywana na sześciu bębnach i czterech rzędach i ma pięćdziesiąt linii płatnych. Zanim zaczniesz grać, będziesz chciał wybrać swój zakład pomiędzy minimum €0.20 a maksimum €30. Po ustawieniu, możesz nacisnąć play lub wybrać opcję autoplay, aby obrócić bębny i zobaczyć, co się stanie.
Aby wygrać, musisz dopasować trzy lub więcej tych samych symboli na jednej z linii wypłat. Symbole składają się z czterech zestawów kart do gry oraz różnych przedmiotów z laboratorium Dr Frankenstein. Na górze tabeli wygranych znajdują się dwie ludzkie postacie, Dr Frankenstein i jego asystent. Lekarz jest najlepiej płacącym symbolem w grze, dającym dużą wygraną za sześć z nich.
Dr Frankenstein symbole bonusowe składają się z jokerów, reprezentowanych przez twarz potwora Frankensteina. Ten specjalny symbol zastąpi każdy inny symbol płatny, pomagając w tworzeniu zwycięskich linii. Nie ma darmowych spinów Dr Frankenstein do odblokowania, ale jest kilka bonusowych funkcji, które można aktywować losowo, aby zwiększyć swoje szanse na wygraną.
Funkcja tajemniczego symbolu zmieni stosy tego samego symbolu w symbol losowy. Funkcja losowych jokerów może losowo zmienić dowolną pozycję na rolkach jokera na początku obrotu. Funkcja losowego mnożnika może zastosować bonus mnożnikowy od 2x do 25x do każdej wygranej. Jokery mogą również blokować się na miejscu, pozostając na bębnach do wielokrotnych obrotów i pomagając w tworzeniu wygranych. Maksymalny jackpot na slocie to 5 400x Twoja stawka.

Fakty o grze

data wydania 29-09-2022
Linie wypłat 50
Zmienność
średni
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 162,000
Darmowe obroty no

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Specjalne funkcje w slocie wideo Dr Frankenstein obejmują jokery, multiplikatory wygranych, symbole losowej tajemnicy i losowe jokery. Maksymalny multiplikator wygranej może osiągnąć ogromny 25x.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Nie, Ruby Play zoptymalizowany Dr Frankenstein dla mobilnej gry. Możesz korzystać z gry na różnych urządzeniach, w tym telefonach komórkowych, tabletach i komputerach stacjonarnych.

Jaki jest współczynnik RTP z Dr Frankenstein?

Szczelina ma wskaźnik RTP na poziomie 96,39%. Zmienność jest oceniana jako średnia.

Końcowe pomysły na temat Dr Frankenstein

Dr Frankenstein jest dość prosty do zrozumienia i zabawy, ale ma zaskakującą ilość cech szczególnych. Chociaż nie ma darmowych spinów, nadal możesz mieć mnóstwo zabawy aktywując losowe bonusy, które aktywują się podczas gry podstawowej. Niezależnie od tego, czy są to tajemnicze symbole, duży multiplikator wygranych, czy losowe losowe jokery, wszystkie funkcje bonusowe pomagają zwiększyć potencjał wygranej i zapewniają mnóstwo zabawy. Jeśli nadal nie masz pewności co do gry, zawsze możesz za darmo przetestować demo Dr Frankenstein. Zagraj w nią dzisiaj i zobacz, co o niej myślisz.

Kolejne nowe wydania RubyPlay
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier