Jellyfish Flow Ultra
Release 09-2023
Jellyfish Flow Ultra Screenshot
09-2023

Jellyfish Flow Ultra

O Jellyfish Flow Ultra

Ulepszona wersja specjalnego projektu Habanero, gniazdo wideo Jellyfish Flow Ultra, wyposażone jest w mechanizmy rozwijające bębny, Ultra Settings, Wilds i Sticky Wilds. Więcej szczegółów znajdziesz w recenzji slotu Jellyfish Flow Ultra.

Jellyfish Flow Ultra Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Początkowo wygląda to jak klasyczny podwodny automat z 3 kołowrotkami, 3 rzędami i 27 stałymi liniami płatniczymi. Postępując w grze, gracze mogą ostatecznie skończyć na automatach 7×7 z nie mniej niż 823.543 liniami płatnymi, co stanowi 2x więcej niż liczba linii wygrywających oferowanych w slocie Gorilla Gold Megaways.

Z drugiej strony, tradycyjne podejście jest utrzymywane w sposób, który pozwala na aktywację tabeli płac. Potrzebna jest jeszcze kombinacja 3 lub więcej tego samego rodzaju symboli, abyś mógł pomyśleć o demo lub prawdziwych monetach, które masz w kieszeni. Zależy to od trybu, w którym się znajdujesz, ponieważ Jellyfish Flow Ultra Free Play wie tylko o monetach demo, których zawsze możesz użyć, aby dowiedzieć się, jak wygrać.

W każdym razie, obie opcje oferują ten sam zakres zakładów, który jest przeznaczony zarówno dla graczy z budżetem, jak i dla doświadczonych graczy. Możesz zacząć od 0,15 monety na rękę i zwiększyć do 3.000 monet na obrót, co znacznie zwiększa Twoje szanse na zdobycie Jellyfish Flow Ultra Dużej wygranej w wysokości 32.416x stawka.

Innym sposobem, w którym Twoja strategia zakładów wpływa na wszystkie decyzje, jest Ultra Setting. To nie tylko zwiększa poziom zmienności, ale również maksymalną wypłatę. Nawet jeśli nie jest to progresywny jackpot, pula nagród 168004x brzmi zbyt dobrze, aby można było ją łatwo pominąć.

Rozbudowane kołowrotki to funkcja bonusowa Jellyfish Flow Ultra i otrzymasz je jak tylko Meduza Dzika zacznie lądować na zestawie kołowrotków. Każdy nowy Wild poszerza obszar gry i w końcu będziesz miał 7 kołowrotków i 7 rzędów, aby połączyć ich ikony.

Mówiąc o tym, że gra jest zatłoczona meduzami o różnych kształtach i kolorach, z których każda ma inną ocenę wypłaty. Możliwe jest użycie Wildsa do zastąpienia ich wszystkich, ale nie znajdziesz żadnego Scattera do uruchomienia darmowych obrotów Jellyfish Flow Ultra.

Fakty o grze

data wydania 09-2023
Linie wypłat 823543
Zmienność
najwyższy
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 168,004
Darmowe obroty no

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Ilekroć meduza wyląduje na zestawie kołowrotkowym, nie tylko poszerzy układ, ale też zamieni się w Sticky Wilds. Kolejni zwycięzcy przesuwają tę ikonę o jedną pozycję w górę, aż w końcu zejdzie ona z układu.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Graj online na stronach Habanero za pomocą przeglądarki mobilnej. Nie ma potrzeby pobierania aplikacji iPhone lub pliku Android .apk do gry Jellyfish Flow Ultra, w którą możesz grać dla zabawy.

Jaki jest współczynnik RTP z Jellyfish Flow Ultra?

Rekomendacja Jellyfish Flow Ultra zawiera zatwierdzony współczynnik RTP na poziomie 96,69%. Oficjalna informacja wskazuje na tytuł od wysokiej do bardzo wysokiej zmienności.

Końcowe pomysły na temat Jellyfish Flow Ultra

Ze wspaniałym motywem wodnym, slot Jellyfish Flow Ultra jest skierowany nie tylko do rybaków wśród nas, ale także do graczy, którzy nigdy nie byli na łodzi. Pula nagród wygląda na wystarczająco dużą, aby pomieścić graczy na różnych poziomach doświadczenia, a do tego gra jest polecana dla szerszej publiczności.

Kolejne nowe wydania Habanero
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier