Jellyfish Flow
Release 09-2023
Jellyfish Flow Screenshot
09-2023

Jellyfish Flow

O Jellyfish Flow

Podstawowa wersja nagradzanej przygody podwodnej o tematyce wodnej, video-slot Jellyfish Flow autorstwa Habanero to 3-bębnowa, 3-rzędowa gra z 27 stałymi liniami płatniczymi, meduzami i lepkimi dzikimi zwierzętami. Zwycięski potencjał pozostaje ogromny, o którym można przeczytać więcej w recenzji Jellyfish Flow slotu.

Jellyfish Flow Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Zacznijmy od kilku podstaw: biorąc pod uwagę liczbę kołowrotków i rzędów, łatwo jest stwierdzić, że gracze potrzebują 3 symbole tego samego rodzaju, aby rozpocząć konsultacje z tabelą płac.

Mówiąc o ikonach, wszystkie one reprezentują meduzy o różnych rozmiarach, kształtach i kolorach. Oczywiście, ich ocena wypłaty jest różna, co oznacza, że tylko niektóre z nich mogą zabrać Cię do Jellyfish Flow Big Win.

Gra jest dostępna zarówno w trybie gry na prawdziwe pieniądze, jak i w trybie Free Play Jellyfish Flow. Oba mają ten sam zestaw zasad, podczas gdy ten drugi pozwala graczom na wykorzystanie wszystkich monet demo do opracowania strategii zakładów i nauczenia się jak wygrać.

W rzeczywistości, zakres zakładów również pozostaje ten sam i oznacza 15 monet na rękę w różnych nominałach. Możesz postawić od 0,15 do 3,000 monet na jeden obrót, gdzie drugi przypadek w większym stopniu poprawia Twoje szanse na wygraną.

Wilki są symbolami bonusu Jellyfish Flow i mają podwójną naturę. Przede wszystkim, Wildy działają jako zamienniki dla wszystkich symboli płatniczych i mogą pomóc Ci ukończyć linię zwycięstwa. W ich pozostałych rolach, Wildy przyklejają się do siebie w sposób dokładnie opisany poniżej.

Fakty o grze

data wydania 09-2023
Linie wypłat 7
Zmienność
wysoki
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 30,000
Darmowe obroty no

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Gracze, którzy chcieliby doświadczyć czegoś bliskiego tradycyjnemu obrazowi Jellyfish Flow Free Spins muszą zadowolić się Wildsem. Po pojawieniu się na zestawie kołowrotków, Wilds zmienia się w Sticky Wilds i utrzymuje pozycję w sferze współrzędnych. Seria zwycięzców przesuwa je w górę, aż w końcu wypadną ze sceny, ale jest szansa na otrzymanie większej liczby Wildsów, więc ta smuga potencjalnie nigdy nie może się skończyć.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Graj online na stronach Habanero za pomocą przeglądarki mobilnej. Nie ma potrzeby pobierania aplikacji iPhone lub pliku Android .apk do gry Jellyfish Flow, w którą możesz grać dla zabawy.

Jaki jest współczynnik RTP z Jellyfish Flow?

Recension for the Jellyfish Flow slot will be updated with the approved RTP factor and indicate the corresponding volatility rate as soon as we get the official info.

Końcowe pomysły na temat Jellyfish Flow

Wildy faktycznie rozpoczynają recenzję Jellyfish Flow i służą jako główny modyfikator rolki. Nie ma śladu po innowacyjnej funkcji Ultra Setting, która przekształca standardowy zestaw kołowrotków w bardziej wymagający układ. Gra jest skierowana do przypadkowych graczy, którzy chcą się uspokoić podczas uganiania się za meduzami w lagunie, ale jeśli chcesz zaangażować wszystkie zmysły i zobaczyć, dokąd może zaprowadzić Twoja strategia, proponujemy spróbować gry online w slot Jellyfish Flow Ultra.

Kolejne nowe wydania Habanero
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier