Happy Ape
Release 10-2023
Happy Ape Screenshot
10-2023

Happy Ape

O Happy Ape

Umieszczony w odległej świątyni, głęboko w spokoju, video slot Happy Ape Habanero to 5-bębnowa, 3-rzędowa, 15-płatna gra o tematyce azjatyckiej, w której gracze będą korzystać z Wilds, Scatterters i Free Spins. Pobierz kilka sprawdzonych wskazówek i dowiedz się, jak wygrać główną nagrodę po przeczytaniu recenzji z gry na slocie Happy Ape.

Happy Ape Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Zasadniczo, tutorial Happy Ape mówi o klasycznym slocie wideo, który płaci od lewej strony. Ponadto, jego prosta rozgrywka odróżnia ten tytuł od slotu Star Clusters Megaclusters, który wymaga grupowania symboli, aby aktywować tabelę wygranych.

Liczba kołowrotków i wierszy sugeruje maksymalną i minimalną liczbę uczestników w zwycięskiej kombinacji, co oznacza, że trzeba dopasować 3 do 4 symboli tego samego rodzaju, aby otrzymać zapłatę. Przy innej ocenie wypłaty, gra faworyzuje owoce takie jak kokosy, gruszki i banany, podczas gdy królewskie symbole w kształcie kart są tutaj tylko po to, aby Cię pocieszyć.

Jest jednak coś jeszcze, co sprawia, że gra różni się nieco od innych tytułów o tematyce owocowej i nie jest to sceneria. Nad zestawem kołowrotków gracze zauważą rząd bonusowy Happy Ape, który przy każdym obrocie nagradza losowo modyfikatory koł owrotka. Co więcej, gracze otrzymają nie tylko Wilds and Scatterters, ale także inne symbole, aby ukończyć linię wypłat i ostatecznie wygrać Happy Ape Big Win.

Tradycyjne podejście jest przedstawione w Wilds, które zastępują wszystkie inne płatne symbole i nie mają nic wspólnego z Scatter. Zobaczysz je zarówno w grach na prawdziwe pieniądze, jak i w grze Happy Ape Free Play, w której tworzysz zwycięzców i wypełniasz zwycięską linię. Pamiętaj, że w drugim scenariuszu wszystko jest wyświetlane w demonstracyjnych monetach.

Istnieje również szeroka gama kombinacji zakładów, w których gracze na wszystkich poziomach doświadczenia mogą z łatwością wymyślić i wdrożyć odpowiednią strategię zakładów. Możliwe jest postawienie od 0,15 do 150 monet na rękę na poziomie od 1 do 10, a nominał monet od 0,01 do 10.

Fakty o grze

data wydania 10-2023
Linie wypłat 15
Zmienność
średni
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 1,000
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Z 3 lub więcej Scatterami, gracze zostaną nagrodzeni maksymalnie 30 Happy Ape Darmowymi Spinami. Przez cały czas trwania tej funkcji, dodatkowy rząd generuje gadżety w dowolnym celu, który możesz sobie wyobrazić: Wildy, które wyróżniają się na tle innych ikonek, Multiplikatory, które zwiększają liczbę zwycięzców oraz dodatkowe Scattersy, które pomogą Ci rozszerzyć linię darmowych gier.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Graj online na stronach Habanero za pomocą przeglądarki mobilnej. Nie ma potrzeby pobierania aplikacji iPhone lub pliku Android .apk do gry Happy Ape, w którą możesz grać dla zabawy.

Jaki jest współczynnik RTP z Happy Ape?

Recension for the Happy Ape slot will be updated with the approved RTP factor and indicate the corresponding volatility rate as soon as we get the official info.

Końcowe pomysły na temat Happy Ape

Możemy obserwować slot Happy Ape z dwóch różnych perspektyw: po pierwsze, jest to imponująca wizualnie gra, której oczekiwano od tego dostawcy, który ma już za sobą udaną historię mistrzowskiego rzemiosła. Następnie, aby nazwać ją rekomendowanym rozwiązaniem zarówno dla początkujących jak i doświadczonych punterów, gra powinna mieć o wiele więcej wyzwalaczy funkcji. Mimo to, liczba darmowych gier nagrodzonych za 5 Scatter’ów może łatwo zmienić twoje zdanie i zainspirować cię do wypróbowania ich wszystkich.

Kolejne nowe wydania Habanero
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier