Gold Star Fruits
Release 18-02-2020
Gold Star Fruits Screenshot
18-02-2020

Gold Star Fruits

O Gold Star Fruits

Przeżyj maksymalnie 50 Super Spins w najnowszej 5-bębnowej, 3-rzędowej, 10-liniowej grze o tematyce owocowej, wyprodukowanej przez Greentube i ciesz się automatem online Gold Star Fruits. Dzięki innowacyjnej mechanice, różnym kombinacjom zakładów i Super Grze, jest to ciekawy tytuł, dokładnie opisany w przeglądzie automatów Gold Star Fruits.

Gold Star Fruits Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Zasadniczo, są tu dwie gry, w które można grać. Po pierwsze, istnieje gra podstawowa z 10 liniami płatnymi, ale można dokonać płynnego przejścia do Super Gry, wygrywając 4x swój zakład.

Przy wejściu do Super Gry, wszystkie stawki będą wyższe, więc domyślny zakład w tym trybie to 4x zakład podstawowy. We wszystkich innych warunkach, aktywacja tabeli wypłat pozostaje taka sama, co oznacza, że aby otrzymać wypłatę, należy zebrać 3 lub więcej tego samego rodzaju symbole umieszczone na sąsiednich bębnach.

Jest to gra All Ways Pay, co oznacza, że można tworzyć zwycięskie kombinacje od lewej do prawej i od prawej do lewej. Zdecydowanie, funkcja ta pozwala na udział graczy na wszystkich poziomach doświadczenia.

Ten sam zestaw zasad obowiązuje zarówno w grach cashowych, jak i w grze darmowej Gold Star Fruits Free Play z jedną małą różnicą: ta ostatnia wyświetla wszystkie stawki i zwycięskie kombinacje w kredytach demo i stanowi świetny wybór dla początkujących, aby nauczyć się wygrywać i nie płacić nic z góry.

Joker jest symbolem bonusu Gold Star Fruits, a gracze będą korzystać z jokera podczas dodatkowych spinów. Kiedy wyląduje na środkowych trzech bębnach, zamieni się w Expanding Wild, który pomoże Ci stworzyć więcej zwycięzców.

Fakty o grze

data wydania 18-02-2020
Linie wypłat 10
Zmienność
wysoki
Bonusowe rundy
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Jak już wspomniano, w Super Meterze zgromadzono maksymalnie 50 Gold Star Fruits Wolnych Spinów. Po opróżnieniu licznika, gracze wracają na danie główne i zbierają wszystkie wygrane przed tym punktem. To może być najszybsze cięcie do Gold Star Fruits Big Win.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Graj online na stronach Greentube za pomocą przeglądarki mobilnej. Nie ma potrzeby pobierania aplikacji iPhone ani pliku Android .apk dla gry Gold Star Fruits. Aby dowiedzieć się, jak wygrać, można grać dla zabawy lub od razu zacząć obstawiać na prawdziwe pieniądze.

Jaki jest współczynnik RTP z Gold Star Fruits?

Recension dla slotu Gold Star Fruits zostanie uaktualniony o zatwierdzony współczynnik RTP tak szybko jak to możliwe. Informacje ze strony internetowej wydawcy wskazują na dużą zmienność tytułu.

Końcowe pomysły na temat Gold Star Fruits

Jest to klasyczna gra o tematyce owocowej, z kilkoma innowacjami, które z pewnością sprawią, że stanie ona ponad konkurencją - przynajmniej pod względem rozgrywki. Mamy również nadzieję, że statyczny jackpot wkrótce umieści wszystkie funkcje opisane w tutorialu Gold Star Fruits w drugim planie, więc postaraj się go złapać i powiedz, czy warto poświęcić na to czas i wysiłek.

Kolejne nowe wydania GreenTube
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier

Pokaż wszystkie nowe gry