PopRocks
Release 03-2023
PopRocks Screenshot
03-2023

PopRocks

O PopRocks

Z maksymalną pulą nagród wynoszącą 72,188x twoje najlepsze ujęcie, slot wideo PopRocks jest kamieniem węgielnym dla serii PopWins produkowanych wspólnie przez Yggdrasil i AvatarUX za pośrednictwem ich YGS Master Program. Mistyczne klejnoty o arkanacyjnych mocach, Zwiększające mnożniki i Dzikie natury będą Twoimi głównymi narzędziami w tej kosmicznej przygodzie o tematyce ściśle opisanej w recenzji szczelin PopRocks.

PopRocks Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Jeśli chodzi o rozgrywkę, to jest to mieszanka klasycznego podejścia do aktywacji paytable i innowacyjnego sposobu na zdobycie aż do 7 bębnów. Obie opcje zawierają to samo założenie: dopasuj 3 lub więcej symboli tego samego rodzaju i to będzie to. Po pełnym rozszerzeniu, zestaw 5-bębnowy oferuje maksymalnie 33.614 sposobów na otrzymanie zapłaty, w przeciwieństwie do minimum 486.

Nagrody wyraźnie zależą od Twojej strategii zakładów, więc jeśli nie jesteś pewien regulaminu, sugerujemy spróbować PopRocks Free Play i wydać wszystkie monety demo w dowolnym celu - najlepszym sposobem będzie nauczenie się jak wygrać główną nagrodę.

Podczas dania głównego, gracze będą korzystać głównie z Wilds and Multipliers, jak również z ich nagradzającej mieszanki. Tradycyjnie, Wildy są wykorzystywane do zastępowania dowolnego symbolu płatniczego, natomiast Multiplikatory mogą zwiększać bankroll zgodnie z wyświetlaną wartością.

Jak podaje oficjalna informacja, najszybsza droga do wylądowania PopRocks Big Win prowadzi przez Dzikie Mnożniki, czyli Wildy, które mają przypisaną wartość Mnożnika. Jeśli uda Ci się wykorzystać je w zwycięskiej kombinacji, usiądź i obserwuj, jak odpowiednio rośnie równowaga.

Ponadto, Mnożniki są powiązane z funkcją Bonusu PopRocks i mogą pojawiać się jako mnożniki zwiększające. Twoja pierwsza wygrana pochodzi z Mnożnika 1x, ale wszyscy kolejni zwycięzcy zwiększają licznik o +1, co dalej oznacza, że maksymalna wartość zależy tylko od Twojego szczęścia i niczego więcej.

Fakty o grze

data wydania 03-2023
Linie wypłat 33614
Zmienność
wysoki
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 72,188
Darmowe obroty no

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Więcej popu - więcej wygrywasz, a gra opiera się głównie na Mnożnikach w sposób opisany powyżej. Najwyraźniej Wilds i boosters są zaprojektowane tak, aby zminimalizować brak tradycyjnych Free Spins PopRocks.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Graj online za pomocą przeglądarki komórkowej. Nie ma potrzeby pobierania aplikacji iPhone ani pliku Android .apk dla gry PopRocks. Strony zasilane Yggdrasil zawsze pozwalają na grę dla zabawy lub na prawdziwe pieniądze.

Jaki jest współczynnik RTP z PopRocks?

Rekomendacja dla slotu PopRocks pozostaje zbliżona do domyślnego współczynnika RTP 96,80%, gdzie oficjalna informacja wskazuje na wysoką zmienność tytułu przy współczynniku wariancji 237.

Końcowe pomysły na temat PopRocks

Wyskakujące symbole prowadzą do wielu zwycięzców w jednym rozdaniu, a tym samym zwiększają pulę nagród. Samouczek PopRocks podawał już główną nagrodę w postaci ponad 70000x wygranej liniowej, która powinna nie tylko przyciągać śmiałków przygód, ale także brzmieć jak wyraźny sygnał dla bardziej doświadczonych graczy, by spróbowali szczęścia. Ciekawa rozgrywka i duża pula nagród powinna pomóc w podjęciu decyzji.

Kolejne nowe wydania Yggdrasil
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier