John Hunter and the Scarab Queen
Release 09-2019
John Hunter and the Scarab Queen Screenshot
09-2019

John Hunter and the Scarab Queen

O John Hunter and the Scarab Queen

John Hunter i grób królowej skarabeuszy to trzecia odsłona serii John Hunter w Pragmatic Play. W grach występuje postać odkrywcy w stylu Indiany Jonesa, która poszukuje zaginionego skarbu w starożytnych grobowcach. Dołącz do nieustraszonego poszukiwacza przygód w poszukiwaniu ukrytego złota w grze John Hunter and the Tomb of the Scarab Queen. Slot 5x3 z prostą rozgrywką staje się o wiele bardziej interesujący dzięki włączeniu jego specjalnych funkcji. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z pełną recenzją John Hunter i Grób Królowej Skarabeusza.

John Hunter and the Scarab Queen Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Gra toczy się na tle egipskich piramid w Gizie. Znajdziesz tu pięciobębnowy, trzy-rzędowy slot z dwudziestoma pięcioma planszami. W grze można obstawiać od 0,20 do 125 euro za każdy obrót na potencjalny maksymalny jackpot w wysokości 10.500x Twojej stawki.

Symbole w grze obejmują od typowych królików kart J-A. W grze znajduje się również sprzęt Johna Huntera, egipskiego boga Anubisa i samego Johna Huntera, który jest najlepiej płatnym symbolem. Są też dzikusy w postaci królowej skarabeuszy, która zastąpi dowolny inny symbol, dając ci większe szanse na wielkie zwycięstwo.

Oprócz typowych symboli, gra zawiera również symbole pieniężne, które mogą odblokować różne nagrody pieniężne, jeśli wylądujesz na tym samym obrotach Scarab collect. Skarabeusze występują w pięciu różnych typach. Istnieje standardowa kolekcja, która zbiera wszystkie symbole pieniężne na bębnach. Jest też kolekcja rozwijająca się, która rozszerza się na bębnach, aby wygenerować więcej symboli pieniężnych.

Jest też skarabeusz, który odblokowuje respirator, podczas gdy symbole pieniężne trzymają się na miejscu, dając szansę na wylądowanie kolejnych symboli pieniężnych. Dodatkowe skarabeusze kredytowe dodają dodatkowy bonus do zebranej gotówki. Jest też mnożnik skarabeusza, który może dać mnożnik do 25x do gotówki.

Na koniec, gra zawiera symbole scatter. Mają one postać wielkiej piramidy, a wylądowanie trzech na obrotach odblokowuje Łowcę Jana i Grób Królowej Skarabeusza.

Podczas rundy darmowych spinów otrzymasz osiem spinów, a pojawiające się symbole pieniężne zostaną dodane do puli bonusowej w prawym górnym rogu ekranu. Podczas tej rundy możesz zarobić dodatkowe darmowe obroty, zbierając kolejne osiem za każdy z trzech rozproszeń, które wylądujesz. Na końcu darmowych obrotów, gigantyczny skarabeusz wyląduje na siatce, zabierając pierwsze cztery bębny. Ostatni kołowrotek będzie się kręcił, a jeśli wyląduje na symbolu kolekcjonerskim, zatrzymasz całą pulę bonusową.

Fakty o grze

data wydania 09-2019
Linie wypłat 25
Zmienność
Brak wyboru
Bonusowe rundy
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Gra posiada dziki, darmowe obroty i symbole pieniężne, które mogą również zawierać multiplikatory i respiny.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Nie, gra jest w pełni zoptymalizowana do pracy na wszystkich urządzeniach.

Jaki jest współczynnik RTP Johna Huntera i Toma Królowej Skarabeusza?

Stawka RTP w grze wynosi 96,5%.

Końcowe pomysły na temat John Hunter and the Scarab Queen

Podczas gdy egipski temat został z pewnością zrobiony na śmierć przez inne gry slotowe, ten slot wideo zawiera wystarczająco dużo specjalnych funkcji, aby utrzymać rzeczy interesujące. Obecność symboli pieniądza dodaje ciekawej dynamiki do gry, a perspektywa wylądowania dużego mnożnika na pewno utrzyma Cię na krawędzi swojego miejsca. Jeśli nadal nie jesteś pewien, wypróbuj demo.

Kolejne nowe wydania Pragmatic Play
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier