Mega Moolah
Release 28-11-2006
Mega Moolah Screenshot
28-11-2006

Mega Moolah

O Mega Moolah

Mega Moolah Video slot jest prawdopodobnie najbardziej znaną grą na świecie i z pewnością największą grą, jaką stworzyli twórcy Microgaming. Główną cechą gry jest jej ogromny progresywny jackpot, który może sięgać milionów. Oprócz szansy na dużą wygraną, gracze w grze Mega Moolah odkryją także kilka innych bonusowych funkcji, które sprawią, że wszystko będzie interesujące. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną recenzją slotów Mega Moolah.

Mega Moolah Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Gra jest rozgrywana na pięciobębnowej i trójrzędowej siatce. Wygrywa 25 różnych linii wypłat do lądowania, a zakłady mogą być dokonywane od 0,25 € do 6,25 €. Gra ma zabawny i radosny motyw afrykańskiej sawanny z symbolami przedstawionymi przez różne zwierzęta, które mogą się w niej znaleźć.

W sumie jest dwanaście symboli, które można dopasować. Po pierwsze, masz zawsze obecne królewskie karty A-10, które często pojawiają się w grach slotowych. Następnie masz zwierzęta z kreskówek, do których należą gazela, zebra, żyrafa, bawół wodny i słoń.

Wreszcie, w grze znajduje się najwyżej opłacalny symbol - lew, który również działa jak dzikie zwierzę. Lew może wypłacić 600x twoją stawkę, jeśli trafisz pięć na linii wypłat, ale zastąpi on również inne symbole, zwiększając twoje szanse na wygraną. Joker podwaja również każdą wygraną, którą wylądujesz, kiedy go używasz.

Ostatnim symbolem w grze jest scatter, który wypłaca 100x swoją stawkę, jeśli wylądujesz pięć na linii wypłat. Wylądowanie trzech lub więcej scatterów w dowolnym miejscu na bębnach odblokuje rundę bonusową Mega Moolah. Dostaniesz piętnaście darmowych obrotów Mega Moolah, a każde wygrane, które wylądujesz w tej rundzie, zostanie automatycznie potrojone.

Oczywiście, główną cechą slotu Mega Moolah jest ogromny progresywny jackpot, który jest w ofercie. Gra podstawowa ma maksymalną wygraną ponad 11.000x twoja stawka, ale jackpot progresywny może trafić do milionów. W każdym momencie gry, jest szansa na pojawienie się koła premiowego. Możesz kręcić kołem, aby wygrać jeden z czterech jackpotów progresywnych.

Grając w tę grę, będziesz miał większe szanse na wygranie jednego z progresywnych jackpotów z wyższymi stawkami. Jeśli chcesz zagrać w grę bez ryzyka, nie zapomnij wypróbować demo na oficjalnych stronach.

Fakty o grze

data wydania 28-11-2006
Linie wypłat 25
Zmienność
średni
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 225,000
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich bonusów można się spodziewać?

Mega Moolah posiada dziki, scatter, darmowe obroty i cztery oddzielne jackpoty progresywne, które można wygrać w dowolnym momencie gry. Podczas darmowych obrotów, na wszystkich wygranych znajduje się mnożnik.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Nie. Mobilna wersja Mega Moolah została wydana w 2012 roku, więc gra jest zoptymalizowana dla wszystkich urządzeń. Nie ma potrzeby pobierania pliku .apk.

Jaki jest współczynnik RTP z Mega Moolah?

Firma Microgaming oficjalnie podaje sloty RTP jako 88,12%.

Końcowe pomysły na temat Mega Moolah

Wyszedł aż do końca 2006 roku. Biorąc pod uwagę jego wiek, można się spodziewać, że będzie mniej zabawny niż bardziej nowoczesne tytuły. Jednak po wczytaniu gry widać, że w tym genialnym video-slocie jest jeszcze tak wiele do zaoferowania.

Chociaż grafika i animacje mogą nie wytrzymać niektórych nowszych gier, gra jest świetną zabawą, a ogromny potencjał Mega Jackpota jest pyszną propozycją dla każdego gracza.

Kolejne nowe wydania Microgaming
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier

Pokaż wszystkie nowe gry