Wings of Ra
Release 27-02-2023
Wings of Ra Screenshot
27-02-2023

Wings of Ra

O Wings of Ra

Z zupełnie nową mechaniką All Wins Pay Adjacent, slot online Wings of Ra Red Tiger Gaming zabiera cię w ponadczasową przygodę przez sale i podziemia starożytnej dynastii królewskiej Egiptu. Jest to 5-bębnowa, 3 rzędowa, 10-liniowa, bogata wizualnie gra oferująca 300x stawkę i wzbogacona o Scatterters, Free Spins i Mystery Coins. Dowiedz się jak wygrać je wszystkie po przeczytaniu recenzji slotu Wings of Ra.

Wings of Ra Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Regularne gry oraz tryb bonusowy Wings of Ra pozwoli graczom na korzystanie z Tajemniczej Monety. Podczas wirowania, ujawnia ten sam losowy symbol tajemnicy dla większej wygranej kombinacji. Rola tego symbolu jest jeszcze większa, zwłaszcza gdy otrzymamy 14 takich symboli, z których więcej można przeczytać w kilku linijkach poniżej.

Mówiąc o zwykłych symbolach, mamy do czynienia z tradycyjnym połączeniem ikon tematycznych i symboli królewskich. Z 3, 4 lub 5 symbolami Ra na aktywnej linii wypłat, będziesz odpowiednio żądać 30x, 100x i 300x zainwestowanych pieniędzy, podczas gdy ta sama liczba obrazów Kleopatry płaci 20x, 50x i 150x Twojej stawki.

Hawk i Ankh to drugi najlepszy wybór oferujący od 10x do 80x wygraną na linii, a 10s, Walety, Królowe, Królowie i Asy za najniżej płacony echelon, gdzie możesz wziąć komfortowe nagrody od 3x do 20x zakładu.

Zarówno w grach cashowych, jak i podczas gry darmowej Wings of Ra zestaw zasad pozostaje taki sam, podobnie jak zakres zakładów. Możesz postawić od 0,10 do 20,00 monet na rękę i odebrać z tabeli wypłat zgodnie z Twoją strategią zakładów.

Fakty o grze

data wydania 27-02-2023
Linie wypłat 10
Zmienność
wysoki
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 63,320
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Kiedy 3 lub więcej Scatter’ów pojawi się gdziekolwiek na rolkach, otrzymasz partię 12 Wings of Ra Free Spins. Dzięki tej funkcji, Scatter nie tylko przyniesie +3 obroty, ale także przekształci się w Tajemniczy Moneta, który może prowadzić do Wings of Ra Dużej wygranej. Co więcej, Monety Tajemnicze wypełniają pasek postępu i za każdym razem, gdy jest on wypełniony, symbole o niższej ocenie wypłaty zamienią się w nowe Monety Tajemnicze.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Graj online na stronach Red Tiger Gaming za pomocą przeglądarki mobilnej. Nie ma potrzeby pobierania aplikacji iPhone lub pliku Android .apk dla gry Wings of Ra, w którą można grać dla zabawy lub na prawdziwe pieniądze.

Jaki jest współczynnik RTP z Wings of Ra?

Rekomendacja dla slotu Wings of Ra pozostaje zbliżona do domyślnego współczynnika RTP 95,69%, gdzie oficjalna informacja wskazuje na tytuł o średniej lub wysokiej zmienności.

Końcowe pomysły na temat Wings of Ra

Przy obliczonym maksymalnym mnożniku 3166x Twojej stawki, możliwe jest wzięcie do 63.320 monet wyświetlanych w Twojej odpowiedniej walucie. Pod maską samouczka Wings of Ra, jest to klasyczna gra o tematyce egipskiej z kilkoma charakterystycznymi ulepszeniami dla lepszego doświadczenia w grze. Nie możemy wstrzymać oddechu, mówiąc o jackpocie, ale mimo to gra jest zabawna i przyzwoicie nagradza.

Kolejne nowe wydania Red Tiger Gaming
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier