Big Bucks Bandits Megaways
Release 14-12-2020
Big Bucks Bandits Megaways Screenshot
14-12-2020

Big Bucks Bandits Megaways

O Big Bucks Bandits Megaways

Linie między dobrem a złem na granicy Dzikiego Zachodu są zamazane, a w krainie możliwości panuje chaos. Yggdrasil wciela się w rolę odważnego i przebiegłego kowboja w slocie online Big Bucks Bandits Megaways, który oferuje epicki jackpot w wysokości 10000x stawkę. Zdobądź kilka wskazówek i dowiedz się, jak wygrać swój udział w recenzji slotu Big Bucks Bandits Megaways.

Big Bucks Bandits Megaways Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Opisana jako jeden z największych skoków w historii, nagroda opisana w tutorialu Big Bucks Bandits Megaways opiera się na mechanice Megawaysa, która jest znakiem towarowym. Aby pokrótce omówić podstawy: jest 6 bębnów i 7 bębnów, na których można otrzymać od 2 do 7 symboli. To daje maksymalnie 117.649 sposobów na otrzymanie zapłaty.

Przed dotarciem do tabeli płac należy ustawić stawkę w oparciu o zdefiniowane wartości monet w przedziale od 0,01 do 1,25. Pozwala to na postawienie od 0,20 do 25,00 monet na rękę w wielu walutach. Oczywiście, im większa jest stawka, tym wyższa jest nagroda, która odpowiada na Twoje pytanie o Big Bucks Bandits Megaways Big Win o gwiezdnych rozmiarach.

Co ciekawe, dzięki funkcji Double Cross Gamble można pomnożyć wszystkich zwycięzców nawet do 5 razy. Gracze mogą w każdej chwili odebrać swoje wygrane, albo po prostu wejść w buty Dobrego, Złego i Brzydkiego bohatera-lookalika, aby zagrać i, miejmy nadzieję, przejść do następnego mnożnika. Spróbuj go zastrzelić i odebrać nagrodę.

Podczas gry, gracze mogą używać Wildsa jako zamiennika dla wszystkich innych ikon oprócz Scatter. Ten ostatni jest potrzebny, aby zabrać Cię do unikalnej formy Big Bucks Bandits Megaways Free Spins, gdzie nawet pakiet startowy składający się z 3 darmowych gier może prowadzić do nieprogresywnych jackpotów. Informacje na temat progresywnych jackpotów znajdują się w dziale Megaway Boska Fortuna.

Naturalnie, wszystko co powiedzieliśmy do tej pory działa w Big Bucks Bandits Megaways Free Play. Możesz wydać wszystkie kredyty demo próbując wymyślić właściwą strategię zakładów, nawet jeśli jest ona zbyt różna w przypadku gry na prawdziwe pieniądze.

Fakty o grze

data wydania 14-12-2020
Linie wypłat 117649
Zmienność
wysoki
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 250,000
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Gdy na zestawie kołowrotków pojawi się 6 lub więcej Scatterterów, gracze uruchamiają funkcję bonusu Big Bucks Bandits Megaways. Jest to mini gra typu pick-me, w której gracze mogą zgarnąć Jackpota Brązowego, Srebrnego, Złotego lub Platynowego o wartości 10x, 50x, 250x lub 1000x stawki. Dodatkowe Scattersy resetują licznik oddechów do 3, a nagrody są przyznawane po zakończeniu tej funkcji.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Graj online na stronach Yggdrasil za pomocą przeglądarki komórkowej. Nie ma potrzeby pobierania aplikacji iPhone lub pliku Android .apk dla gry Big Bucks Bandits Megaways, w którą możesz grać dla zabawy.

Jaki jest współczynnik RTP z Big Bucks Bandits Megaways?

Recencja Big Bucks Bandits Megaways pozostaje zbliżona do zatwierdzonego współczynnika RTP 96,10%, gdzie oficjalne informacje wskazują na wysoką zmienność tytułu przy wskaźniku trafienia 27,90%.

Końcowe pomysły na temat Big Bucks Bandits Megaways

Oferując do 250.000 monet, slot Big Bucks Bandits Megaways jest nagradzającą i pełną akcji grą polecaną graczom na wszystkich poziomach doświadczenia. Każda wygrana może przynieść łańcuch reakcji dodatkowych wygranych, które powinny brzmieć wystarczająco interesująco nawet dla osób nie będących fanami gier o tematyce Dzikiego Zachodu.

Kolejne nowe wydania Yggdrasil
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier

Pokaż wszystkie nowe gry