Captain Rizk Megaways
Release 02-07-2023
Captain Rizk Megaways Screenshot
02-07-2023

Captain Rizk Megaways

O Captain Rizk Megaways

Najnowszy slot Megaways od dewelopera Red Tiger Gaming to gra Captain Rizk Megaways. Jeśli nie znasz formatu, tytuły Megaways korzystają z wielu sposobów na wygraną plus duża zmienność. Wszystkie szczegóły, w tym płatności, funkcje i więcej, możesz znaleźć w naszej recenzji Captain Rizk Megaways dotyczącej slotów.

Captain Rizk Megaways Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Slot online Captain Rizk Megaways odbywa się w sześciu szpulach, od dwóch do siedmiu rzędów. Liczba rzędów zmienia każdy spin i symbole o różnych rozmiarach wypełniają bębny. Przed rozpoczęciem spinu, wybierz, ile chcesz postawić na jeden spin. Opcje wahają się od 0,10 do 10 euro.

Podczas gry, będziesz próbował wylądować zwycięskie kombinacje trzech lub więcej symboli na 117.649 różnych sposobów, aby wygrać. Symbole składają się z klasycznych kart królewskich od A-10. Są też różne rzeczy, które możesz znaleźć w kasynie, w tym żetony, talie kart, kości i inne. Na szczycie tabeli wypłat, sam kapitan Rizk jest wart do 30x Twojej stawki za grupę pięciu.

Podczas gdy w grze nie ma dzikich zwierząt, jest wiele innych bonusowych funkcji Captain Rizk Megaways, na które trzeba zwrócić uwagę. Pierwsza z nich to kaskadowe bębny. Jeśli grałeś już wcześniej na automatach Megaways, nie zdziwisz się, że każda wygrana powoduje zniszczenie zwycięskich symboli. Nowe symbole spadają wtedy na swoje miejsce, prowadząc do reakcji łańcuchowej, która wygrywa z pojedynczego obrotu.

Symbol Rizk Mystery pojawia się losowo w poprzek zwojów i klonuje się przed rozprzestrzenieniem się po siatce. Po jej zakończeniu ukaże się jako pojedynczy symbol, często prowadzący do wielkiej wygranej. Istnieją również darmowe obroty Captain Rizk Megaways, które można odblokować. Uzyskuje się je poprzez wylądowanie trzech rozproszeń w dowolnym miejscu na bębnach.

Gracze zawsze otrzymają osiem darmowych spinów, ale mogą zdecydować się na grę, aby potencjalnie odblokować więcej. Ta gra może potencjalnie dać graczom do czterdziestu darmowych spinów, lub zostawić im tylko cztery. Podczas rundy bonusowej obowiązuje multiplikator wygranych. Każda kaskadowa wygrana zwiększa mnożnik o jeden, a ten pozostaje na swoim miejscu do końca rundy.

Fakty o grze

data wydania 02-07-2023
Linie wypłat 117649
Zmienność
wysoki
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 10,490
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Ponieważ jest to gra Megaways, slot wideo Captain Rizk Megaways zawiera ogromną liczbę potencjalnych linii wypłat, kaskadowe wygrane i zmieniającą się liczbę wierszy. Są też symbole tajemniczości i darmowe spiny. Podczas rundy darmowych obrotów, aktywowany jest bonus multiplikatora.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Nie, Red Tiger Gaming opracował tę grę z myślą o graczach mobilnych.

Jaki jest współczynnik RTP z Captain Rizk Megaways?

Captain Rizk Megaways ma wskaźnik RTP na poziomie 95,65%. Zmienność jest wysoka.

Końcowe pomysły na temat Captain Rizk Megaways

Jak w przypadku każdego tytułu Megawaya, kapitan Rizk może zapewnić godziny bardzo niestabilnej rozrywki. Maksymalny jackpot to ponad 10.000x Twoja stawka, a gracze bez wątpienia będą gonić za tymi wielkimi wygranymi w rundzie darmowych obrotów. Jeśli chcesz wziąć udział w akcji, możesz zagrać w darmowe demo, gdy tylko będzie ono dostępne. Przetestuj grę za darmo i sam zdecyduj, czy chcesz grać naprawdę.

Kolejne nowe wydania Red Tiger Gaming
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier