Charlie Chance in Hell to Pay
Release 21-05-2020
Charlie Chance in Hell to Pay Screenshot
21-05-2020

Charlie Chance in Hell to Pay

O Charlie Chance in Hell to Pay

Fighting the Devil himself in the classic 1920s and 1930s animated sceneria designed by the like of Fleischer Studios and Disney, Charlie Chance in Hell to Pay video slot is a classic adventure produced by Play'n Go. Wygraj do 6666x swój zakład w tej 3-bębnowej, 3-rzędowej grze 5-liniowej, o której możesz przeczytać więcej w recenzji Charlie Chance in Hell to Pay slotu.

Charlie Chance in Hell to Pay Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Aby aktywować tabelę wygranych zarówno w grach pieniężnych, jak i podczas Charlie Chance in Hell to Pay Free Play, spróbuj dopasować 3 symbole na aktywnej linii wygranych. Zgodnie z Twoją strategią zakładów, możliwe jest postawienie od 0,10 do 100 monet na rękę. Większe stawki są włączone w grze slotowej Lady Earth.

Zbierz 3 Rozproszenia, aby wyzwolić Tablicę Funkcjonalną, a czyste szczęście, jeśli w tym piekle się pojawi, pokaże Ci nagrodę. Gracze mogą zdobyć Charlie Chance in Hell to Pay Dużą wygraną w wysokości 10x zakładu lub otrzymać Mnożnik Re-Spin z losowym mnożnikiem 2x, 3x lub 25x stawki.

Wild Re-Spin przyznaje nagrody do 9 Wildsów, umieszczając je losowo na całym zestawie kołowrotków. Przy Win Spin, środkowy kołowrotek obraca się w Wild, a kołowrotek 3 razy, aż do wygranej. Na koniec, możliwe jest otrzymanie partii 8 Charlie Chance in Hell to Pay Free Spins.

Podczas gry podstawowej, gracze mogą używać jokerów, aby zastąpić wszystkie inne przedmioty z wyjątkiem Scatter. W niektórych przypadkach, Wildy mogą posiadać Mnożniki 2x lub 3x zastosowane do wygranej linii. Ponadto, Wildy są symbolami o najwyższej wypłacalności i oferują 800 monet za 3 mecze.

W innych scenariuszach, 3 Dzwony płacą 400 monet, 3 Triple Sixes oferują 300 monet, a Double Bars dają 200 monet. Winogrona, jabłka, cytryny i wiśnie płacą odpowiednio 80, 80, 40 i 40 monet.

Fakty o grze

data wydania 21-05-2020
Linie wypłat 5
Zmienność
średni
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 6,666
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Aktywowany przez Feature Board, Charlie Chance in Hell to Pay Free Spins funkcja przyznaje 8 gier na koszt kasyna w początkowej partii. Zgodnie z tym samym zestawem zasad, można ponownie uruchomić ten bonus Charlie Chance in Hell to Pay lub doświadczyć innych boosterów opisanych powyżej.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Graj online na stronach Play’n Go za pomocą przeglądarki mobilnej. Nie ma potrzeby pobierania aplikacji na iPhone’a lub pliku Android .apk do gry Charlie Chance in Hell to Pay, w którą możesz grać dla zabawy lub na prawdziwe pieniądze.

Jaki jest współczynnik RTP z Charlie Chance in Hell to Pay?

Recension for the Charlie Chance in Hell to Pay slot deals with the approved RTP factor and the official info of 84.71% to 96.23% implying medium volatility.

Końcowe pomysły na temat Charlie Chance in Hell to Pay

Wskazówki zebrane w tutorialu Charlie Chance in Hell to Pay powinny pomóc naszemu bohaterowi wydostać się z kłopotów. Co ciekawe, gdy Diabeł przyzna pewną liczbę miejsc do poruszania się na planszy, zrobisz pewien postęp, co oznacza, że rogaty demon z trójzębem faktycznie działa na twoją korzyść. Biorąc pod uwagę wszystkie za i przeciw, gra ma to, co jest potrzebne, aby zatrzymać Cię na jakiś czas i jest zalecana dla jak najszerszej publiczności.

Kolejne nowe wydania Play'n GO
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier

Pokaż wszystkie nowe gry