Rainbow Jackpots
Release 08-09-2017
Rainbow Jackpots Screenshot
08-09-2017

Rainbow Jackpots

O Rainbow Jackpots

Rainbow Jackpots Video slot to wydanie z 2017 roku od deweloperów Red Tiger Gaming. Jest to kolejny slot o tematyce trędowatej, ale czy oferuje coś innego niż inne gry w tym gatunku? Maksymalny jackpot 1000x Twoja stawka jest do zdobycia, ale jak zabawna jest ta gra? Możesz dowiedzieć się wszystkich szczegółów w naszej pełnej recenzji Rainbow Jackpots dotyczącej slotów.

Rainbow Jackpots Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Załaduj grę Rainbow Jackpots, a przywita cię tradycyjny pięciobębnowy, trzyrzędowy slot. Zanim zaczniesz, upewnij się, że wybrałeś swój zakład. Dostępne są opcje od 0,20 € do 100 € za obrót, co daje graczom duży wybór.

Gra ma dwadzieścia linii płatnych, które trzeba będzie dopasować do symboli w poprzek. Linia składająca się z trzech lub więcej symboli, zaczynając od lewej, wypłaca się w zależności od tego, które symbole wylądujądują. Na dole tabeli wypłat znajdują się symbole kart A-10. Płacą one stopniowo coraz więcej za symbole wyższego rzędu.

Potem masz trzy symbole premium. Są to kapelusz krasnoludka, podkowa i złota czterolistna koniczyna. Złota czterolistna koniczyna jest najlepiej płatna z tej gromady, wypłacając 24x swoją stawkę graczom na tyle szczęśliwym, że mogą wylądować pięć na jednej linii.

Oczywiście, jak każda dobra gra slotowa, Rainbow Jackpots ma swój udział w symbolach bonusowych. Po pierwsze, jest dziki. To duża złota moneta, która może pojawić się wszędzie na rolkach. Joker nie tylko zastąpi inne symbole, ale również może wypłacić. Joker jest najlepiej płatnym symbolem w grze, dając duże 80x stawkę za linię pięciu.

Do tego wszystkiego, odkryjesz także rozrzucone i bonusowe piwa, które pomogą ci wygrać duże pieniądze. Scattersy to duże puli złota, które dają graczom darmowe obroty Rainbow Jackpots, jeśli wylądują trzy na bębnach. Bonus za piwo może dać Ci natychmiastowe bonusy do 100x Twojej stawki, jeśli wylądujesz trzy z nich w dowolnym miejscu na bębnach.

W dowolnym momencie gry, w tym w rundach bonusowych, krasnoludek może losowo pojawić się, aby obdarzyć swoją magią bębny. Do jego talentów należy dodawanie do siatki losowo wybranych, wysoko płatnych symboli, przyznawanie dodatkowych darmowych obrotów i zamienianie zwykłych symboli w mega symbole. Te mega symbole 3×3 mogą dać duże wygrane, jeśli masz szczęście wygrać z jednym z nich.

Fakty o grze

data wydania 08-09-2017
Linie wypłat 20
Zmienność
wysoki
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 400,000
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Slot online Rainbow Jackpots zawiera darmowe spinsy, wilds i natychmiastowe nagrody pieniężne. Są też losowo aktywowane mega symbole, które mogą prowadzić do wielkich wygranych.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Red Tiger wydał grę w 2017 roku, a gra działa świetnie na wszystkich urządzeniach. Niezależnie od tego, czy wolisz grać w domu, czy w podróży, będziesz mógł cieszyć się Rainbow Jackpots, jak chcesz.

Jaki jest współczynnik RTP z Rainbow Jackpots?

Gra ma wskaźnik RTP na poziomie 95,24%. Zmienność jest oceniana jako średnia do wysokiej.

Końcowe pomysły na temat Rainbow Jackpots

Rainbow Jackpots nie jest bez swoich uroków, i jest kilka miłych nagród w ofercie. Pod względem innowacyjności gra jest jednak nieco krótka. Prawdopodobnie widziałeś już wcześniej wiele z jej cech, a w innych grach radziłeś sobie lepiej. Jeśli jednak jesteś szczególnie wielkim fanem tego gatunku, to warto to sprawdzić. Zawsze możesz spróbować gry samemu, grając w darmowe demo.

Kolejne nowe wydania Red Tiger Gaming
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier

Pokaż wszystkie nowe gry