Diamond Blitz
Release 09-04-2020
Diamond Blitz Screenshot
09-04-2020

Diamond Blitz

O Diamond Blitz

Obracając koło czasu z powrotem do świata jednorękich bandytów, Red Tiger Gaming poprawia Twoje wrażenia z gry wzbogacając slot online Diamond Blitz o Wilds, Falling Wilds i Blitz Mode. Jest to 5-bębnowy 3-rzędowy 20-payline, w którym recenzja slotu Diamond Blitz powie Ci jak wygrać statyczny jackpot 800x najlepszego strzału.

Diamond Blitz Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Przed uruchomieniem maszyny z owocami, gracze zostaną poproszeni o ustawienie swoich stawek. Oczywiście, zawsze możesz trzymać się domyślnego zakładu 2.00, jeśli jest to częścią Twojej strategii, ale ci, którzy chcieliby zbadać swoje kursy, mogą postawić od 0.10 do 100 monet na obrót.

Głównym zadaniem jest tu złożenie zwycięskiej kombinacji za pomocą 3 lub więcej symboli tego samego rodzaju. Prawdopodobnie muszą one stać na sąsiednich bębnach umieszczonych od lewej strony. Wypłaty różnią się w zależności od oceny wypłaty symbolu, podczas gdy w grze Diamond Blitz Free Play wszystkie stawki i zwycięzcy są wyświetlane jako pieniądze demonstracyjne.

Stojąc jako substytut wszystkich płacących symboli, Dziki może wylądować w dowolnym miejscu na zestawie kołowrotkowym i ostatecznie uruchomić funkcję bonusową Diamond Blitz. Kiedy już się pojawią, Dzicy przesuwają się w dół o jeden rząd po każdym obrocie. Dzięki funkcji Falling Wilds, gracze będą mieli większe szanse na otrzymanie zapłaty.

Co więcej, możesz zobaczyć Jokera jako jedyną ikonę, która może zabrać Cię do Diamond Blitz Dużej wygranej 800x twoja stawka w przypadku, gdy 5 meczów pojawi się na aktywnej linii płatniczej. W przypadku 3 lub 4, gracze otrzymają nagrody komfortowe w wysokości odpowiednio 90x i 360x zakładu.

Jeśli chodzi o tabelę wygranych, Siedem jest jednym z Twoich najlepszych przyjaciół oferując 70x, 180x i 56ox zakład na 3, 4 lub 5 w jednym rodzaju. Dzwonki, Podkowy, Gwiazdy i Bary mogą generować od 14x do 260x, podczas gdy Melony, Wiśnie, Cytryny i Winogrona płacą 6x do 70x zainwestowanych pieniędzy.

Fakty o grze

data wydania 09-04-2020
Linie wypłat 20
Zmienność
wysoki
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 80,000
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Zamiast Diamond Blitz Free Spins aktywowanych w tradycyjny sposób za pomocą Scatterters, unikalny Blitz Mode w grze nagradza 5 obrotów, w których Wilds blokuje się po osiągnięciu dolnego rzędu. Ponadto, będą one blokowane po połączeniu z już zablokowanym Dzikim umieszczonym na tym samym bębnie. Po zakończeniu funkcji, wszystkie Diamenty kontynuują swoją drogę w dół z jedną pozycją na każdy obrót. Diamenty odgrywają również ważną rolę w slocie video Gem Saviour Conquest.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Graj online na stronach Red Tiger Gaming za pomocą przeglądarki mobilnej. Nie ma potrzeby pobierania aplikacji iPhone lub pliku Android .apk dla gry Diamond Blitz, w którą możesz grać dla zabawy lub na prawdziwe pieniądze.

Jaki jest współczynnik RTP z Diamond Blitz?

Rekomendacja dla slotu Diamond Blitz pozostaje bliska zatwierdzonemu współczynnikowi RTP 95,75%, gdzie oficjalna informacja wskazuje na wysoką zmienność tytułu.

Końcowe pomysły na temat Diamond Blitz

Jasny i błyszczący, samouczek Diamond Blitz przedstawił prostą i szybką grę odpowiednią dla najszerszej publiczności. Mimo, że nie jest ona tak naprawdę ogromna, potencjał wygranej jest całkiem przyzwoity i można w niej zebrać do 80.000 monet, co powinno wystarczyć na swobodny styl życia przez cały rok.

Kolejne nowe wydania Red Tiger Gaming
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier

Pokaż wszystkie nowe gry