Gonzo’s Quest
Release 11-11-2013
Gonzo's Quest Screenshot
11-11-2013

Gonzo’s Quest

O Gonzo’s Quest

Wideo-slot Gonzo's Quest jest jednym z najbardziej przykuwających uwagę i zabawnych miejsc, w których można grać w gry slotowe. Stworzona przez branżowych gigantów NetEnt, gra naprawdę pokazuje swoją jakość, nawet po latach od wydania. Podążaj za konkwistadorem Gonzo Pizarro do starożytnych peruwiańskich ruin i odkryj utracony skarb. Gra Gonzo's Quest zawiera pięć bębnów, dwadzieścia linii płatnych i funkcję lawinową, która odblokowuje duże multiplikatory. Obstawiaj już od 0,20 € i aż 50 €, starając się trafić maksymalny jackpot 2.500x swoją stawkę. Przeczytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o grze w naszej recenzji dotyczącej automatów do gry Gonzo's Quest.

Gonzo’s Quest Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Gonzo’s Quest jest ustawiony na pięciobębnowej, trójrzędowej siatce ustawionej na tle starożytnej świątyni w dżungli. Symbole są wykonane z różnych kamiennych rzeźb, a każdy z nich jest przemyślany i staranny w swoim projekcie. W sumie jest siedem płatnych symboli i musisz dopasować co najmniej trzy z lewej strony siatki na dwadzieścia różnych sposobów.

Każda wygrana, którą wylądujesz w Questu Gonzo, spowoduje, że zwycięskie symbole znikną z siatki, wywołując lawinę symboli z góry. Lawina zwiększy także twój mnożnik, który znajduje się w prawym górnym rogu siatki. Bonusowy multiplikator Gonzo’s Quest zwiększa się od 2x do 5x w grze podstawowej i zwiększa wygraną.

Oprócz standardowych symboli płatniczych, w grze znajdują się również symbole Free Fall i wilds. Jokery zastępują każdy inny symbol, pomagając Ci wylądować wygrywa. Symbole Free Fall mają postać złotych rzeźb, a połączenie trzech na linii odblokowuje dziesięć Free Fall.

Free Falls to w zasadzie darmowe obroty Gonzo’s Quest. Podczas tej bonusowej funkcji, Twoje mnożniki zwiększą się i zaczną od 3x, aż do 15x. Będziesz mógł również odblokować kolejne darmowe obroty, jeśli zbierzesz więcej symboli Free Fall scatter podczas rundy. Mnożniki dają Ci ogromny potencjał do osiągnięcia dużej wygranej podczas gry w tym bonusie.

Fakty o grze

data wydania 11-11-2013
Linie wypłat 20
Zmienność
Brak wyboru
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 62,500
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Gonzo’s Quest wprowadza do rozgrywki lawiny i multiplikatory. Są też dziki i darmowe obroty, które mogą prowadzić do większych multiplikatorów.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Nie, Quest Gonzo został opracowany w języku HTML5, aby umożliwić jego bezproblemowe działanie na urządzeniach mobilnych, a jednocześnie wyglądał fantastycznie.

Jaki jest czynnik RTP w pytaniu Gonzo?

Gonzo’s Quest ma wskaźnik RTP na poziomie 95%. Niezależny tester przetestował to, aby upewnić się, że gra jest uczciwa.

Końcowe pomysły na temat Gonzo’s Quest

Gonzo’s Quest to znakomicie zaprojektowana gra od weteranów NetEnt, którzy jak zwykle pokazują, że są mistrzami w produkcji doskonałych gier slotowych. Uwielbiamy wszystko w tej grze, od unikalnych projektów i emocjonujących animacji po samą rozgrywkę.

Gra jest dość prosta do naśladowania, ale okazuje się, że funkcja lawinowa i multiplikatory naprawdę zwiększyć emocje. Ponadto, tryb darmowych obrotów dodaje jeszcze jedną dynamikę i szansę na jeszcze większe multiplikatory i większe nagrody pieniężne. Jeśli nie grałeś wcześniej w Gonzo’s Quest, gorąco polecamy. Możesz także wypróbować grę bez ryzyka, grając w demo.

Kolejne nowe wydania NetEnt
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier

Pokaż wszystkie nowe gry