Peaky Blinders
Release 20-08-2022
Peaky Blinders Screenshot
20-08-2022

Peaky Blinders

O Peaky Blinders

Oparty na popularnym programie telewizyjnym wideo-slot Peaky Blinders Pragmatic Play śledzi historię najsłynniejszego gangu z Birmingham, który przemierza ryzykowny i uwodzicielski świat zorganizowanej przestępczości. Free Spins, Shelby Betting Shop i Bonus są dokładnie opisane w recenzji Peaky Blinders slotu.

Peaky Blinders Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Zabierając Cię do ponurych doków z palącym się węglem i skrzynkami z towarem, jest to klasyczny automat z 5 bębnami, 3 rzędami i 20 liniami płatniczymi. Implikuje to pojawienie się 3 lub więcej zapałek i aktywację stołu płatniczego, ale jeszcze więcej dostaniesz w innym markowym tytule o nazwie The Expendables Megaways slot.

W zależności od Twojej strategii zakładów, możliwe jest postawienie od 0,20 do 100 monet na rękę. Odzwierciedla to również Twoje wyniki, ponieważ Peaky Blinders Duża wygrana w wysokości 20x stawka jest osiągalna tylko wtedy, gdy Twoje stawki są na najwyższym poziomie.

W trybie Peaky Blinders Free Play znajdziesz ten sam zestaw zasad, ale ten tryb jest zalecany dla nowicjuszy, którzy chcą się nauczyć jak wygrywać za pomocą przypisanych tu kredytów demo. Jest to również świetny sposób na zapoznanie się z rodziną.

Skoro o tym mowa, postacie z programu telewizyjnego są symbolami o wyższej randze w porównaniu z królewskimi od 10s do Asa. Odpowiednio, Michael Gray, Polly Gray, Arthur Shelby i Thomas Shelby płacą od 5x do 20 stawki.

Gracze mogą również używać Wildsa do zastąpienia dowolnego innego płatnego symbolu, ale nie ma szans na zmieszanie i dopasowanie go do Scatterterów. Jokery pojawiają się na każdej pozycji na zestawie kołowrotkowym i dają znaczącą wypłatę w wysokości 20x Twojej stawki.

Jeśli chodzi o Scatter‚y, istnieją dwa ich rodzaje, a gracze będą doświadczać różnych gier bonusowych Peaky Blinders, w zależności od tego, który z nich je uruchamia. Po pierwsze, Bonus w Shelby Betting Shop stosuje wartość gotówkową do wszystkich wysoko płatnych ikon.

Z drugiej strony, Premia z rozkazu Peaky Blinders wypłaca wszelkie linie wygrywające i uruchamia re-spin. Jest to sekwencja, która przekształca wszystkie wysoko oceniane ikony w Wildy w celu uzyskania dodatkowej wygranej, która z pewnością uruchamia tutorial Peaky Blinders.

Fakty o grze

data wydania 20-08-2022
Linie wypłat 20
Zmienność
średni
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 202,200
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Gdy w tym samym czasie na widoku są 2 Scattersy, będziesz mógł cieszyć się rundą Free Spins Peaky Blinders. Funkcja ta jest rozgrywana na tym samym zestawie bębnów i początkowo otrzymasz 8 darmowych obrotów w Shelby Betting Shop. Oto partia nowych Scatter’ów dodanych do bębna 5, ale funkcja ta nie może być ponownie uruchomiona.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Graj online na stronach Pragmatic Play za pomocą przeglądarki mobilnej. Nie ma potrzeby pobierania aplikacji iPhone ani pliku Android .apk do gry Peaky Blinders, w którą możesz grać dla zabawy.

Jaki jest współczynnik RTP z Peaky Blinders?

Recencja Peaky Blinders pozostaje zbliżona do domyślnego współczynnika RTP 96,50%, gdzie oficjalna informacja oznacza tytuł o średniej lub wysokiej zmienności.

Końcowe pomysły na temat Peaky Blinders

Kiedy pojawiły się pierwsze słowa o slocie Peaky Blinders, mieliśmy nadzieję, że będzie to jeden z największych slotów tematycznych w historii. Prawdopodobnie spodziewano się również dużo więcej funkcji, ale nie możemy powiedzieć, że gra nie spełniła wszystkich oczekiwań. Dwa różne bonusy, wystarczająco dużo darmowych obrotów i statyczny jackpot w wysokości 2022x stawka przyciągnie wszystkich fanów, aby ponownie cieszyć się ruchami swoich bohaterów.

Kolejne nowe wydania Pragmatic Play
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier