Wolf Gold
Release Unknown
Wolf Gold Screenshot
Unknown

Wolf Gold

O Wolf Gold

Wybierz się na wycieczkę do North American Prairies w slocie wideo Wolf Gold autorstwa programistów Pragmatic Play. Ten pięciobębnowy slot jest na tyle prosty, że można w niego grać, ale zapewnia mnóstwo zabawy i jest przepełniony wspaniałymi funkcjami bonusowymi. Obstawiaj pomiędzy 0.25 a 125, starając się łączyć symbole na 25 różnych sposobów. Gra Wolf Gold łączy w sobie prostą rozgrywkę z uroczym wyglądem i mnóstwem ekscytujących funkcji. Aby dowiedzieć się więcej na temat gry i tego, czego możesz się spodziewać, przeczytaj pełną recenzję gry na slot Wolf Gold.

Wolf Gold Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Wolf Gold jest ustawiony na pięciobębnową, trzyrzędową siatkę. Aby wygrać, musisz wylądować kombinację trzech lub więcej pasujących symboli na jeden z 25 różnych sposobów. Wszystkie symbole są zgodne z motywem amerykańskiej zachodniej Prairy, a lwy górskie, bawoły, dzikie ogiery i łysole dołączają do typowych kart królewskich J-A.

Poza standardowymi symbolami płatniczymi, masz rozproszone i dzikie. Tutaj dziki są reprezentowane przez wilka, który wypuszcza wyć, jeśli go wylądujesz. Jokery działają tak samo, jak w innych grach slotowych, zastąpią inne symbole, pomagając Ci wylądować wygrywając.

Rozproszenia są oznaczone przez krajobraz pustynnego kanionu i odblokowują Wolf Gold wolne obroty, jeśli wylądujesz trzy na jednym obrocie. Pojawiają się one tylko na bębnach jeden, trzy i pięć, więc nie muszą się łączyć. Tryb bonusowy Wolf Gold daje ci pięć darmowych obrotów.

Podczas trybu bonusowych obrotów, bębny dwa, trzy i cztery łączą się, tworząc jeden gigantyczny symbol. Jeśli wylądujesz na połączeniu z tym symbolem, możesz wygrać kilka ogromnych nagród. Ostatnim symbolem w grze jest Pełnia Księżyca, która ma potencjał odblokowania jackpota 2.500x Twojej stawki. Symbol Księżyca może również odblokować tryb respinsów pieniężnych podczas bonusowego trybu wirowania Wolf Gold. Aby wygrać mega jackpota, musisz wylądować na wszystkich piętnastu pozycjach siatki.

Fakty o grze

data wydania
Linie wypłat 25
Zmienność
Brak wyboru
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 5,000
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Wolf Gold ma darmowe obroty, trzy różne jackpoty, wilki i tryb respiningu pieniędzy. Specjalne funkcje pomagają utrzymać interesujące rzeczy, nawet jeśli grasz w grę przez wiele godzin!

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Nie, gra została opracowana tak, aby cieszyć się nią na telefonach komórkowych i tabletach. Sprawdź ją dzisiaj, grając w darmowe demo.

Jaki jest współczynnik RTP z Wolf Gold?

Wolf Gold ma RTP na poziomie 96,01%. Istnieje potencjał na duże wygrane w postaci trzech różnych jackpotów. Chociaż czasami mogą być one trudne do zdobycia, RTP jest dobry, a wypłaty zdarzają się często.

Końcowe pomysły na temat Wolf Gold

Wolf Gold jest prostym, ale wciągającym slotem, który przypomina wiele klasycznych gier slotowych, które można znaleźć w kasynach stacjonarnych. Jest to wielki hit dla graczy, którzy lubią prostą rozgrywkę połączoną z dreszczykiem wielkich jackpotów.

Lubimy Wolf Gold za jego urok i charakter, być może nie ma tych błyskotliwych animacji, które mają niektóre nowoczesne sloty wideo, ale nadal wygląda, brzmi i gra świetnie. Wypłaty wydają się zawsze przychodzić regularnie, a bonusy też nie są takie trudne do zdobycia. Spodoba Ci się Wolf Gold, jeśli spodobają Ci się sloty wideo w klasycznym stylu.

Kolejne nowe wydania Pragmatic Play
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier

Pokaż wszystkie nowe gry