Curse of the Werewolf Megaways
Release 19 dni temu
Curse of the Werewolf Megaways Screenshot
19 dni temu

Curse of the Werewolf Megaways

O Curse of the Werewolf Megaways

Umieszczony w brukowanej uliczce średniowiecznej europejskiej gotyckiej wioski, slot wideo Curse of the Werewolf Megaways w grze Pragmatic Play posiada gwarantowane wygrane, super-obroty, wyzwalane darmowe obroty i inne opcje bonusowe. Dowiedz się więcej w recenzji na temat slotu Curse of the Werewolf Megaways.

Curse of the Werewolf Megaways Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Przyjmując starożytne wierzenia lykantropijne, tabliczka płacowa w dużej mierze opiera się na ikonach tematycznych, przyznając im wyższą ocenę wypłaty niż królewsko-niebieskie 10s do asów. Wilkołaki w pakietach po 6 na aktywnej linii wypłat zawsze prowadzą do Curse of the Werewolf Megaways Dużej wygranej w wysokości 10x stawka.

Naturalnie, Curse of the Werewolf Megaways Free Play przebiega dokładnie tak samo, nawet jeśli zwycięzcy i stawki w tym trybie są obliczane jako monety demo, które można wykorzystać tylko do nauki gry. Oh, inny symbol jest więcej niż użyteczny w obu przypadkach. Pojawiające się na bębnach od 2 do 6, jokery mogą pomóc Ci stworzyć zwycięską kombinację, zastępując wszystkie zwykłe symbole.

Mówiąc o sposobach zarabiania pieniędzy, mechanicy Megawaya szczycą się swoim najlepszym charakterem, pozwalającym na umieszczenie od 2 do 7 symboli na każdym z 6 bębnów. Stosowane są również kaskady, co oznacza, że przedmioty użyte dla zwycięzcy zostaną wymienione na nowe w atrakcyjnej wizualnie kolejności, podobnie jak lawiny w slocie Street Fighter II The World Warrior.

Poza tym, w głównej grze są 3 funkcje bonusowe Curse of the Werewolf Megaways. Symbol Tajemnicy przekształca wszystkie ikony, które płacą tak samo, aby pomóc Ci stworzyć zwycięską kombinację. Ponadto, Super Spin daje stos wartościowych przedmiotów, podczas gdy funkcja Gwarantowane obroty wyzwala dużą wygraną przy następnym obrocie.

Fakty o grze

data wydania 03-09-2020
Linie wypłat 46656
Zmienność
najwyższy
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 1,000
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Kiedy 3, 4, 5 lub 6 rozproszeń pojawi się gdziekolwiek w widoku, otrzymasz odpowiednio 8, 10, 12 lub 15 Free Spins Curse of the Werewolf Megaways. Ilekroć pojawi się Złoty Wilk, zużywa on od 1 do 5 żyć z wysoko ocenianych ikon. Postaraj się odebrać wszystkie 5 żyć postaci, a zostanie ona zastąpiona przez Czerwonego Wilka, który również będzie miał 1 darmowy obrót. Ta część samouczka Curse of the Werewolf Megaways zamyka się jeszcze jednym szczegółem: opcja zakupu bonusu kosztuje 100x stawkę, ale jest to czasochłonne rozwiązanie, które natychmiast prowadzi do dodatkowych spinów.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Graj online na stronach Pragmatic Play za pomocą przeglądarki mobilnej. Nie ma potrzeby pobierania aplikacji iPhone lub Android .apk dla gry Curse of the Werewolf Megaways, w którą możesz grać dla zabawy.

Jaki jest współczynnik RTP z Curse of the Werewolf Megaways?

Recencja Curse of the Werewolf Megaways ma zatwierdzony współczynnik RTP na poziomie 96,50%, gdzie oficjalne informacje wskazują na bardzo wysoki współczynnik zmienności.

Końcowe pomysły na temat Curse of the Werewolf Megaways

Dzięki układowi 6×6 i 46,656 liniom płatniczym, na których można umieścić od 0,10 do 100 monet, slot Curse of the Werewolf Megaways oferuje do 40976x stawkę i zaprasza fanów franczyzy filmowej Underworld do przeżycia epickiej walki na innym polu. Gładkie animacje, ręcznie rysowane grafiki i chwytliwe melodie z pewnością poprawią nastrój w ogólnie ponurej wiosce.

Kolejne nowe wydania Pragmatic Play
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier

Pokaż wszystkie nowe gry