Stacked Fire 7’s
Release 15-03-2023
Stacked Fire 7’s Screenshot
15-03-2023

Stacked Fire 7’s

O Stacked Fire 7’s

Gniazdo wideo Stacked Fire 7’s to najnowsze wydanie Inspired Gaming. Gra łączy w sobie klasyczną mechanikę automatów owocowych z układanymi w stosy bębnami, rundami bonusowymi i szansą na zaryzykowanie swoich wygranych na duże wygrane. Gra Stacked Fire 7’s oparta jest na pięciobębnowej siatce czterorzędowej i posiada czterdzieści linii wypłat, co daje mnóstwo sposobów na wygraną. Obroty mogą być dokonywane już od 0,20 € i aż 100 € za szansę na wygranie jackpota 2.500x Twojej stawki. Przeczytaj dalej, aby odkryć wszystkie funkcje gry w naszej recenzji slotów Stacked Fire 7’s.

Stacked Fire 7’s Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Stacked Fire 7’s wnosi nowoczesny styl do klasycznych automatów do gry na owoce, które zwykle można znaleźć w stacjonarnym kasynie. Ten pełen akcji wideo-slot zawiera symbole przedstawiające kolorowe owoce, dzwonki i nie jeden, nie dwa, ale trzy różne symbole szczęścia 7!

Aby wygrać, wystarczy podłączyć co najmniej trzy pasujące symbole, zaczynając od lewej strony siatki. W grze jest czterdzieści różnych linii wypłat, dających wiele sposobów na wygraną, a ułożone w stosy kołowrotki dają duże szanse na dużą wygraną.

Stacked Fire 7’s funkcje bonusowe obejmują opcję gry. Każda wygrana, którą wylądujesz, da Ci szansę na zaryzykowanie wygranej poprzez obrócenie jednego z dwóch kół. Jedno koło daje ci szansę na darmowe obroty, podczas gdy drugie daje ci szansę na zwiększenie wygranej. Możesz wyłączyć tę funkcję, jeśli chcesz lub ustawisz ją tak, aby wyzwalała wszystkie wygrane lub tylko wygrane 5x lub więcej.

Oprócz tej funkcji, Stacked Fire 7’s zawiera typowe symbole wild, które zastępują inne symbole. Te dziki są łatwe do zauważenia na siatce i mogą pomóc wylądować większe zwycięstwa. Ostatnim symbolem w grze jest scatter. Mają one postać bonusowej gwiazdy, a wystarczy wylądować trzy w dowolnym miejscu siatki podczas jednego obrotu, aby odblokować wolne obroty Stacked Fire 7’s.

Za zbieranie rozproszeń dostaniesz osiem darmowych spinów, podczas których jedynymi symbolami są trzy różne szczęśliwe 7s i wilki. Ponieważ są to wyższe płacące symbole, jest to świetna okazja, aby wylądować tutaj imponujące zwycięstwa.

Fakty o grze

data wydania 15-03-2023
Linie wypłat 40
Zmienność
Brak wyboru
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 250,000
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Stacked Fire 7’s zawiera wild, free spins i szansę na zaryzykowanie wygranej o większe nagrody lub free spins.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Gra jest zoptymalizowana do pracy na wszystkich urządzeniach, w tym na tabletach i telefonach komórkowych. Działa płynnie i wygląda świetnie bez konieczności pobierania dodatkowego oprogramowania.

Jaki jest współczynnik RTP z Stacked Fire 7’s?

Gra ma wskaźnik RTP na poziomie 95,90%.

Końcowe pomysły na temat Stacked Fire 7’s

Uwielbiamy klasyczny styl Stacked Fire 7’s i cieszymy się mieszanką gry w stylu retro z nowoczesnymi projektami i animacjami. Znaleźliśmy w tej grze wiele zabawy i świetnie się bawiliśmy próbując podwoić nasze wygrane. Mimo, że jest wzorowany na klasycznych grach slotowych, Stacked Fire 7’s na pewno nie jest lekki na specjalne funkcje. Jeśli jesteś wielkim fanem lądowych gier slotowych, bez wątpienia pokochasz ten slot wideo. Sprawdź to sam, grając w demo bez ryzyka.

Kolejne nowe wydania Inspired
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier